Paaukojusi daugiau nei 130 kg krūties pieno, mama neketina sustoti

Praėjus tik 6 savaitėms po Nicuros Thompson (28) ketvirto vaiko, raudonplaukio berniuko Coltono, gimimo, mamos rankose užgeso šio naujagimio gyvybė.

9

Naujienų portalui „Today“ moteris pasakojo: „Žodžiais sunku paaiškinti, ką reiškia rankose laikyti vaiką ir stebėti jo paskutinį oro įkvėpimą. Sunkiau ir būti negali.“

Nepaisant skausmo, kurį sukėlė sūnaus Coltono, kuris spalio 21-ą dieną gimė turėdamas net septynis širdies defektus, netektis, mama siekė padėti kitiems. Nuo pat Nicuros sūnaus mirties gruodžio 2-ą dieną, moteris ir toliau iš krūtų nusitraukinėjo pieną ir aukojo jį silpniems naujagimiams, taip pagerbdama savo sūnų.

„Jo vardu norėjau padaryti kažką gero, kadangi šis pienas priklausė jam. Maniau, kad dovanodama pieną ir taip padėdama kitiems, išsaugau jo atminimą,“ – pasakojo Nicura.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paaukojusi daugiau nei 130 kg krūties pieno, mama neketina sustoti

Per dieną moteris pieną nutraukdavo 4 kartus ir iš viso jo jau paaukojo daugiau kaip 130 kg. Dalis jo vis dar laukia savo eilės moters šaldiklyje.

„Pieno teko nusitraukti ir jo laidotuvių dieną. Iš pradžių buvo sunku, nes turėjau suprasti, kad pienas, priklausantys mano vaikui, jo nebepasieks,“ – sakė moteris.

REKLAMA

Nicura šiek tiek nusiramino, kai suprato, jog visas šis turtas gali būti panaudotas labai geram tikslui.

Prieš gimstant Coltonui, Nicura jau žinojo, kad berniukas turi DiDžordžo sindromą, kuris sukelia širdies defektus ir anomalijas smegenyse. Berniukas ligoninėje praleido dvi savaitės, o vėliau namuose prisijungė prie kitų trijų savo brolių. Loganas (8), Charlie (7) ir Kallanas (4) su broliu dalinosi žaislais, o Helouvyno dieną visi kartu ėjo prašyti saldainių.

„Jis buvo nuostabus. Gydytojai sakė, jog namie su juo elgtumėmės kaip su įprastu kūdikiu. Jis turėjo priaugti svorio ir augti,“ – pasakojo Nicura.

Lapkričio 12-ą dieną Coltonui pasidarė sunku kvėpuoti, o jo širdelė pradėjo stoti. Šeima daugiau nei 20 valandų praleido kovodami už sūnaus ir brolio gyvybę.

„Kai jam pasidarė bloga, mums tai sukėlė didžiulį šoką. Žinojome, jog jo gyvenimas bus trumpas, tačiau nesitikėjome, jog Coltonas pasaulį paliks taip greitai,“ – teigė mama, kuri tikėjosi, kad sūnus sulauks bent jau paauglystės.

Praėjus dviem dienom po to, kai broliai su jauniausia šeimos atžala atsisveikino, nuo berniuko buvo atjungti visi gyvybę palaikantys prietaisai. Moters vyras paklausė, ką Nicura planuoja daryti su pienu, o ji prisiminė, kad gali jį dovanoti ligoniukams.


Rašyti komentarą...
J
Jmj
2017-03-20 12:56:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Melzimo fabrikelis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų