Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
9
Nuotakos Gabrielės suknelė nustebino visus svečius: išdrįso būti savimi

„Kiekvienai merginai patarčiau klausyti savo širdies ir per vestuves puoštis tokia suknele, kokia iš tiesų norisi“, – sako neseniai vieną įsimintiniausių bei svarbiausių gyvenimo švenčių su mylimuoju Jörn atšventusi ir vyro pavardę pasirinkusi Gabrielė Dorn.

9

„Kiekvienai merginai patarčiau klausyti savo širdies ir per vestuves puoštis tokia suknele, kokia iš tiesų norisi“, – sako neseniai vieną įsimintiniausių bei svarbiausių gyvenimo švenčių su mylimuoju Jörn atšventusi ir vyro pavardę pasirinkusi Gabrielė Dorn.

REKLAMA

Prieš 20 metų kartu su mama į Vokietiją emigravusi lietuvaitė šioje šalyje sutiko ir išrinktąjį, ir atšoko vestuves.

Jörn Gabrielei pasipiršo 2019 metais. Į santuokos ceremoniją pakviesti artimuosius ir  draugus pora planavo po metų, bet... šventę teko atidėti dėl pasaulį sukausčiusios  pandemijos. Istorija pasikartojo ir dar po metų.

REKLAMA

„Taip sulaukėme 2022 – ųjų vasaros. Nors iš pradžių ketinome susituokti ten, kur šilta, ant jūros kranto, vėliau planą pakeitėme. Vestuves iškėlėme netoli namų, o po jų iškart išvykome medaus mėnesio į Kretą, kur ne tik ilsėjomės, bet ir užsisakėme fotosesiją“, – pasakoja Gabrielė Dorn.

Prieš tris metus pradėjusi planuoti šventę, lietuvaitė Vokietijoje buvo išsirinkusi ir vestuvinę suknelę. Tiesa, tokią, kokios lyg ir „reikalauja“ santuokos tradicija bei tikisi artimieji.

Jautė, kad suknelė turi būti rožinė

„Bet vis jaučiau, kad ji – ne mano. Širdyje nenorėjau balto rūbų, nuo vaikystės svajojau apie rožinį. Kadangi iškilmes vis atidėjome, turėjau laiko pagalvoti, išdrąsėti. Parašiau žinutę dizainerei Ingridai Rutkauskaitei – Naujokei ir pasidalinau savo mintimis“, – sako nuotaka.

REKLAMA
REKLAMA

Prieš tai ji patinkančios ryškiaspalvės svajonių suknelės ieškojo Vokietijoje, vėliau – interneto platybėse. Labiausiai jai įsiminė lietuvių dizainerių darbai, jų naujausių mados tendencijų išmanymas, kūrybiškumas.

„Kai gyveni svečioje šalyje, kitaip matai tai, kas vyksta gimtinėje. Lietuviai yra labai talentingi, o tai, kas egzistuoja ant pasaulinių mados podiumų, jiems labai artima. Tikėjau ir tikėjausi, kad mane supras. Taip ir įvyko“, – kalba pašnekovė.

„InŽi“ mados namų įkūrėja kartu su rugsėjo 7 d. oficialiai Kaune duris atveriančios „Lotus home“ studijos meistrais sutiko įgyvendinti visus Gabrielės sumanymus. Didžioji darbų dalis buvo atlikta per nuotolį. Mergina, gyvai pamačiusi savo vestuvinį rūbą, sako negalėjusi paslėpti užplūdusio džiaugsmo ir emocijų.

„Rožinė turi daug atspalvių. Man parinktoji buvo būtent tokia, kokią įsivaizdavau. Esu labai laiminga ir tikra – reikia klausyti savo širdies“, – pranešime spaudai įsitikinusi G. Dorn.

Visi jums per apkūnus, tik 30 kg sveriantys modeliai su baltomis suknelėmis vadinami gražiais. Tai prakeikti vyrai, galintys mylėti tik tobulą pagal kvailas normas kūną, ir prisitaikančios prie normų moterys yra košmaras. O šita mergina su rožine suknele yra labai ypatinga ir graži išorėje ir viduje!!! Ją vedęs vyras turėtų būti labai laimingas.
O myli.Vokietijoje dydis L- norma.
Tvirtas,o ne išdribęs kūnas.Ne anoreksikė.
Gražūs,naturalūs plaukai,jokių 3D blakstienų.
Savos krūtys.
Norėjo tokią spalvą,pasitikėjo mados namais.
Savimi pasitikinti,nekompleksuota,mylima moteris.
Dėl skonio nesitariama. Mano akim žiūrint, visiškai netinka fasonas tokio tipo figūrai.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų