Nuotaka atsisako į vestuves kviesti seserį: ši neturi pinigų ant dovanos

Būsima nuotaka stengėsi pasipelnyti sesers sąskaita ir net grasino, kad nebekvies jos į vestuves, jeigu ši nesugeba įpirkti vienos iš sąraše nurodytų dovanų.

Vienoje „Facebook“ grupėje būsima nuotaka bandė surasti patarimą, ką daryti dėl sesers, kuri pradėjo verkti pamačiusi dovanų sąrašą.

Nuotaką klausė ar jai derėti į dovanų sąrašą pridėti pigesnių dovanų, priimti dovaną grynaisiais ar tiesiog nebekviesti sesers į vestuves, rašoma thesun.co.uk.

Ji rašė:

„Kitais metais aš išteku ir neseniai išsiunčiau svečiams dovanų sąrašą. Man paskambino apsiverkusi sesuo ir pasakė, kad ji negalės įpirkti nei vienos dovanos iš to sąrašo.

Ką man daryti? Ar įdėti pigesnių daiktų, kurių galbūt man iš tikrųjų net nereikia, bet padaryti tai, kad svečiai nesijaustų blogai neįpirkdami to, ko iš tikrųjų noriu; ar parašyti, kad gali dovanoti ir pinigus; ar tiesiog nebekviesti savo sesers į vestuves?“.

Iš pradžių žmonėms buvo sunku suvokti ar tai tikras klausimas, ar moteris tik juokauja.

„Atšauk vestuves ir nueik pas psichiatrą“, – rėžė vienas komentatorius.

Vestuvės nėra vien tik dovanos. Nekenčiu tokių žmonių“, – rašė kitas.

„Jeigu esi tokia godi, tai gal reikėjo prieš kviečiant žmones parodyti jiems savo dovanų sąrašą, kad jie galėtų tiesiog atmesti tavo pakvietimą“, – svarstė dar vienas žmogus.

„Nebekviesti svečio, nes negali įpirkti dovanos? Ar tu pati gali įpirkti tuos daiktus? Jeigu ne, galbūt pati nebedalyvauk savo vestuvėse“, – rėžė dar vienas komentatorius.


Rašyti komentarą...
o
ona
2020-10-25 20:40:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu komentarui,atšauk vestuves ir nueik pas psichiatrą.............Aplamai,tas vyriškis, kuris galvoja susieti savo gyvenimą su šia moterim,turėtų laiku pabėgti, nebent atitiko kirvis kotą, nors ir šakotą
Atsakyti
-3

U
Ula
2020-10-26 06:39:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ant dovanos???, gal dovanai
Atsakyti
-3

U
Ups pinigų dovanai
2020-10-25 19:59:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ant dovanos gali joti!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų