• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

AB „Smiltynės perkėla“ sezoną pradeda su atnaujintu keltų judėjimo grafiku bei infrastruktūra, tačiau pranešama ir apie brangstančius keltų bilietus.

AB „Smiltynės perkėla“ sezoną pradeda su atnaujintu keltų judėjimo grafiku bei infrastruktūra, tačiau pranešama ir apie brangstančius keltų bilietus.

REKLAMA

Kaip pažymima „Smiltynės perkėlos“ pranešime žiniasklaidai, nuo birželio 21-osios keičiasi perkėlimo per Kuršių marias paslaugų kainos. Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos posėdyje buvo nustatytas didžiausias tarifas – naujos kainos patvirtintos įmonės valdybos.

Nuo birželio 21-osios, keleivio bilieto kaina bei keleivio (su dviračiu, bagažu ar vėžimėliu) už perkėlimą į abi puses kainuos 1,70 eurų. Persikėlimas lengvuoju automobiliu kainuos 23,20 eurų, mopedu, motociklu – 7,70 eurų, autobusu iki 5 tonų – 46,40 eurų, virš 5 tonų – 74,30 eurų, krovininiu automobiliu nuo 3,5 iki 12 tonų – 53,30 eurų, virš 12 tonų – 74,30 eurų.

Lyginant su ankstesnėmis kainomis, persikelti lengvuoju automobiliu atsieis 2,70 eurų brangiau, pėstiesiems kaina didės 20 centų.

REKLAMA
REKLAMA

Atnaujinta bilietų pirkimo sistema

Pranešime taip pat pažymima, kad nuo šiol „Smiltynės perkėla“ siūlo ir daugkartines praėjimo korteles, kurias klientai galės patys pasipildyti savitarnos kasose arba internetu.

REKLAMA

Kortelę galima įsigyti automatinėse kasose ar fizinėse kasose – kaina 1 euras. Turint elektroninį bilietą, bus išvengiama laukimo eilėse perkant bilietą ir bus galima tiesiai keliauti pro vartelius link kelto.

Patogesnis keltų judėjimo grafikas

Nuo birželio 1-os tiek Senojoje, tiek Naujojoje perkėlose pasikeitė ir keltų judėjimo grafikas, atsirado daugiau reisų ir ilgesnis jų darbo laikas.

Senojoje perkėloje keltai visomis savaitės dienomis dirba kas pusvalandį, nuo 7.00 iki 09.00 val. ir nuo 10.00 iki 20.00 val. Vėliau kas valandą iki 22.00.

REKLAMA
REKLAMA

Grafiko išimtis – penktadienis ir šeštadienis, šiomis dienomis keltai kelia iki 23.00 val.

Naujojoje perkėloje keltai dirba nuo 5.00 iki 02.00 val. Dienos metu kelia kas dvidešimt minučių, nuo 22.00 val. – kas valandą iki 02.00 val.

Atnaujinta infrastruktūra

„Kas vyksta Neringoje“ jau rašė, kad sezoną „Smiltynės perkėla“ pasitinka ir su atnaujinta keltų pakrovimo infrastruktūra, rekonstruotos krantinės tiek Klaipėdos, tiek Smiltynės pusėse.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Čia įrengti švartavimo stulpeliai, kelio užtvarai, o senosios rampos pakeistos naujomis hidraulinėmis rampomis, jau dabar vairuotojams ypač atvykusiems su autobusais kur kas lengviau patekti į keltus. Taip pat įrengta apšvietimo infrastruktūra.

Srautai išaugo jau pavasario pabaigoje

„Smiltynės perkėlos“ vadovo Mindaugo Čiako teigimu, keliaujančių srautai pradėjo augti su lyg pirmomis šiltomis dienomis dar pavasarį, tad įmonė jau dirba visu pajėgumu ir yra pasirengusi visam sezonui.

REKLAMA

„Džiaugiamės galėdami klientams suteikti kur kas efektyvesnį perkėlimą rekonstravus tiltelius ir atnaujinus bilietų pirkimo sistemas. Taip pat nuolatos stebime srautus ir pagal tai organizuojame keltų darbą. Piko metu, vasarą, perkėloje dirbs keturi keltai, suformuotos papildomos įgulos su naujais darbuotojais – taip tikimės gerokai sumažinti laukiančiųjų eiles Naujojoje perkėloje“, – sakė įmonės vadovas.

Šaltinis: Kas vyksta Neringoje 

galit kelti kiek norite vis vien nieks nemoka 24 is 25 masinu yra seimunu ir ju svogeriu jie yra nemokus jie net nesugeba is savo milijoniniu atlyginimu net kuro isipilti o renka cekiukus siukslynose
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų