• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nidoje butus nuomojanti Vida pensija nesiskundžia, esą prie jos kasmet prisiduria apie 15 tūkstančių. Daugiau apie butų ir maisto kainas viename populiariausių Lietuvos kurortų – „TOP 3“ reportaže.

Nidoje butus nuomojanti Vida pensija nesiskundžia, esą prie jos kasmet prisiduria apie 15 tūkstančių. Daugiau apie butų ir maisto kainas viename populiariausių Lietuvos kurortų – „TOP 3“ reportaže.

REKLAMA

Prasidėjus vasarai Neringą užplūdo poilsiautojai. Pasak jų, kainų kurorte bijoti nereikia, reikia tik žinoti, kada atvažiuoti ir ką pirkti. 

Stengiuosi ne sezono metu važiuoti, tai gegužė–birželis yra pati pradžia, kai tik pradeda visi atvažinėti, tai tos kainos dar nėra pakilusios“, – tikino poilsiautoja Ieva. 

Atvažiuojam kiekvienais metais po kelis kartus, o kainos nesikandžioja. Ungurio visada ta pati kaina, tikrai – 40 eurų. Tradicija yra čia atvažiuoti ir suvalgyti ungurį“, – pasakojo poilsiautoja Rita. 

Būsto kainų kelti nežada

Vietiniai nidiškiai ir neringiškiai prisiekinėjo, kad šią vasarą nuomos kainų labai nekels, nes ir taip visai gerai gyvena. Pasirodo, kol dar ne pats atostogų pikas, ir nelabai brangią nakvynę galima rasti. 

REKLAMA
REKLAMA

Buto kaina buvo 70 eurų, tai dabar 75, čia birželio kaina. O liepą labai nesikeičia, kaina pas mus visada svyruoja nuo 70 iki 90 eurų“, – dėstė verslininkas Erlandas. 

REKLAMA

Aš turiu sau butelį ir poilsiautojam butas per du aukštus. Šiuo metu – 100 eurų keturiems, 2 kambariai, trečias – holas“, – atskleidė nidiškė Vida. 

Ji tvirtino, kad Lietuvoje tikrai ne visi pensininkai vargsta. Jei esi pensininkas ir turi būstą Nidoje, galima sakyti, kad esi ponas.

Aš per bookingą nuomoju, tai kokį 15 tūkstančių uždirbu. – Tai prie pensijos užtenka? – Per gerai, vaikams atiduodu ir po užsienį keliauju“, – neslėpė senjorė. 

REKLAMA
REKLAMA

Maisto kainos gali kilti 20 proc. 

Įdomu, tai, kad Nidoje maisto kainos beveik nekilo, bent jau taip tikino kavinių savininkai.

Cepelinai – 9 eurai, karbonadas – 14, burgeris – 12. – Pabranginot? – Kol kas mes dar nebranginom, nes žiūrėjom, kaip mes čia išgyvensim po sausio mėnesio, aišku, buvo didelis iššūkis, kai pakilo PVM“, – dėstė kavinės „Kuršis“ administratorė Diana Starkutė-Kriukovė. 

Bet tai visai nereiškia, kad tokios kainos Nidos kavinių meniu žurnaluose bus įkaltos visą vasarą, greitai gali atsirasti naujas meniu, su visai kitomis kainomis. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pagal mūsų paskaičiavimus, mes turėtume kainas kelti 20 procentų, bet dar nesam apsisprendę. Žiūrėsim, kokie žmonių srautai, nes dabar, kol dar nėra brangus įvažiavimo mokestis, žmonių yra daug“, – pridėjo D. Starkutė-Kriukovė. 

Koks Lietuvos elitas poilsiauja Nidoje išvyskite aukščiau esančiame vaizdo įraše. 

Laidą „TOP 3“ žiūrėkite pirmadieniais–trečiadieniais, 21 val. tik per TV3

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA: 

 

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TOP 3“.

Per tris menesius priplesia tiek,kad uztenka metams ir dar vaikam lieka.O idomu kiek sumoka mokesciu ir kur ziuri VMI ?
Gavo buta nidoij, o dabar jaunimui kas duos nemokama buta ?
pastaba zurnalistams
pastaba zurnalistams
Dar kyla klausimu iš kur kariuomenei pinigų paimti?...ai ne, geriau apmokestinsime kurą kad vos mma ar vdu gaunanti seima i darbą ir keliones brangiau važiuotu, uzdesim dar kokiu mokesčiu...kad tik elitas neringoje su elektromobiliais ir hibridais nebankrutuotu....
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų