Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
5
Niekada neatspėsite, kiek šiai merginai metų: ji tapo interneto sensacija (nuotr. facebook.com)

Aboli Jarit ūgis – 102 cm, bet ji sako, kad bjaurūs komentarai internete nesutrukdys jai išpildyti savo svajonės ir tapti modeliu.

5

Aboli Jarit ūgis – 102 cm, bet ji sako, kad bjaurūs komentarai internete nesutrukdys jai išpildyti savo svajonės ir tapti modeliu.

REKLAMA

Reta liga serganti mergina pasakoja, kad žiaurūs žmonės internete jai dažnai sako, kad ji atrodo kaip vaikas. Bet Aboli Jarit atsisako leisti sustojusiam augimui atimti iš jos svajonę tapti modeliu, rašoma mirror.co.uk.

Devyniolikmetė iš Indijos yra 102 cm ūgio, o interneto sensacija ji tapo papasakojusi savo istoriją. Kūdikystėje jai buvo diagnozuotas inkstų rachitas – sindromas, kuriuo apibūdinama kaulų deformacija ir lėtinė inkstų liga, dar vadinama inkstų nepakankamumu.

REKLAMA

Negali vaikščioti

Ji kasdien dėvi sauskelnes, nes gimė be šlapimo pūslės, o dėl sustojusio augimo negali vaikščioti. Nors internete ją įžeidinėja žiaurūs komentatoriai, Aboli nepasiduoda ir yra pasiryžusi neleisti savo ligos simptomams ar kieno nors nuomonėms ją sustabdyti.

Modeliu dirbanti ir dainininke bandanti tapti mergina dalyvavo TV šou „Indian Idos“, o dabar nusprendė skleisti savo žinią ir padėti kitiems.

„Tu esi žemo ūgio, todėl nieko negali veikti, kaip tapsi aktore – taip mane įžeidinėja kai kurie žmonės“, – sako Aboli. – „Nedaug žmonių serga šia reta liga, man pasisekė, kad vis dar gyvenu, nes dauguma pacientų neišgyvena. Visi gydytojai sako, kad sprendimo nėra ir kad viskas liks taip pat“.

Gyvenimas nėra lengvas

Aboli kasdienis gyvenimas nėra lengvas, ypač jei prireikia išeiti iš namų. Ji sako: „Gali būti daug problemų, jei man reikia kur nors eiti, o aš negaliu. Mes taip pat neturime mašinos ir aš turiu užsidėti sauskelnes ant liemens, nes kartais apsišlapinu.

REKLAMA
REKLAMA

Aš gimiau neturėdama šlapimo pūslės, todėl šlapimas tiesiog bėga man per liemenį. Dėl ligos man buvo padaryta operacija, ant liemens suformuota skylė, kad šlapimas nesikauptų“.

Aboli didžiausias gyvenimo tikslas yra išgarsėti – ji nori, kad žmonės į ją žiūrėtų kitaip, nei įprastai į ją žiūri dėl žemo jos ūgio. Vaikystėje ji įsimylėjo dainavimą ir šokius, ir svajojo tapti aktore, bet jos kaulai vis silpnėjo, ir po kurio laiko ji nebegalėjo atsistoti.

Netrukus ji ėmė kristi ir kartą susilaužė koją – ją paskui pradėjo skaudėti, todėl ji visai nustojo vaikščioti. Tačiau jos užsispyrimas nugalėjo – ji ir toliau šoka sėdėdama ir demonstruoja savo neįtikėtiną talentą.

Palaiko šeima

Merginą labai palaiko jos šeima – mama Vanita (53) ir tėtis Vijay (65), o taip pat jos broliai bei pusbroliai, dėdės ir tetos. Netrukus po nelaimingo atsitikimo brolis Akašas ją užregistravo į talentų šou, o tai labai pakėlė jos pasitikėjimą savimi, kai ji pateko į finalą. Nuo to laiko ji siekia savo tikslo tapti aktore ir net sudalyvavo TV šou „Indian Idol“.

REKLAMA
REKLAMA

Studentė Aboli sako: „Kai dalyvavau „Indian Idol“, man tai buvo didelis džiaugsmas, neįsivaizduojate, kaip man patiko. Pati iš savęs semiuosi įkvėpimo, nes išmokau gyventi iš to, kas man atsitiko nuo vaikystės iki dabar“.

Mergina tapo interneto sensacija – Instagrame ji turi daugiau nei 6 000 sekėjų, o taip pat pateko į grožio konkurso neįgaliosioms „Miss Wheelchair“ finalą Indijoje. Ji pridūrė:

„Aš jaučiausi labai gerai, jausmas buvo visai kitoks, tikiuosi, kad pateksiu ir į „Miss Wheelchair World“ pasaulinį konkursą. Noriu tapti dainininke ir aktore, Bolivude ir Holivude, tikiuosi, kad netrukus taip ir bus“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų