Netektį išgyvenanti šeima perspėja: šis naminis augalas yra nuodingas

Gyvūnų augintojai pasidalijo sukrečiančia žinia visiems, kurie mėgsta gėles ir augintinius. Prancūzų buldogą auginusi šeima išgyveno tragediją – šuniuko sveikata netikėtai pašlijo ir šis nugaišo. Kaip paaiškėjo, šuniuką nunuodijo dažnuose namuose esantis augalas.

Kate Wagner pasidalijo istorija, kaip svarbu yra puikiai išmanyti augalų ir gyvūnų santykius.

Namuose atsiradus sago palm augalui, vieną dieną prancūzų buldogė Lily sumanė pakramtyti augalo lapus. Apgriaužusi keletą lapų, augintinė pasijuto labai blogai – šeimininkai suskubo ją vežti į veterinarijos kliniką. Situaciją dar labiau sunkino faktas dėl įvesto karantino, kad šeimininkai negali būti šalia savo augintinių.

Šio augalo sultys yra itin nuodingos katėms ir šunims

Šuo buvo pajungtas prie maitinimo vamzdelio, jam buvo taikomas išties brangus gydymo metodas, jį akylai prižiūrėjo veterinaras, tačiau per kelias dienas šuo nugaišo.

Sago palm augalai – tropiniai ir egzotiniai, tačiau dar visai neseniai jie išveisti kaip kambariniai augalai, primenantys bonsai medelius. Tačiau mažai kam žinomas faktas, kad šio augalo sultys yra itin nuodingos katėms ir šunims. Per akimirką jos suardo kepenų veiklą.


Rašyti komentarą...
M
Manau
2021-07-22 14:49:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nereikalingi tokie augalai isviso!juk ir vaikas gali sugalvot paragauti ir pan.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų