Nerimastinga diena Zodiako ženklams: vieną jų persekios sveikatos problemos

Pirmadienis – diena, kai užgrius nenumatytų darbų našta. Astrologai pataria gyvenimui ir aplinkiniams reikalavimų nekelti. Kils ir finansinė rizika, tad su pirkiniais ir sutartimis būkite atsargūs. Vieną Zodiako ženklą taip pat persekios ir sveikatos problemos – galimas net apsinuodijimas.

Avinas

Tikriausiai jausite slaptas pinkles, užkulisinius žaidimus. Nepasiduokite jokioms provokacijoms, išlikite taktiški, santūrūs. Jeigu turite laisvo laiko, tiktų paskaityti filosofinę knygą, siekti dvasingumo.

Tauras

Nerimastinga diena. Išoriškai viskas gali atrodyti gerai. Kita vertus, galima nepamatuota euforija arba galite pasiduoti klaidinančiai įtakai. Nesielkite lengvabūdiškai. Peržiūrėkite savo planus ir pasistenkite atsisakyti to, kas nėra prasminga bei moralu.

Dvyniai

Nusimato rūpesčiai dėl nekilnojamojo turto, kažkokių pinigų, pelno dalies ar nuostolių padengimo. Objektyviai įvertinkite savo finansinę padėtį, neišlaidaukite, tačiau nebūkite savanaudiški, jeigu reikia pasistengti dėl artimų žmonių.

Vėžys

Šiandien būsite komunikabilūs, linkę šmaikštauti. Vis dėlto atsakingiau vertinkite pateikiamą ir gaunamą informaciją, neskleiskite nepatikrintų faktų. Nežaiskite kitų jausmais, galvokite apie padarinius.

Liūtas

Šiandien būsite labai jautrūs aplinkos poveikiui. Negalėsite atsiginti nuo smulkių rūpesčių ir nesibaigiančių išlaidų. Nederėtų piktnaudžiauti kitų pasitikėjimu ir pataikauti savo silpnybėms.

Mergelė

Aktyvumas jums padės visur suspėti, o kūrybingumas – pakoreguoti situaciją savo naudai. Tačiau nemalonumų gali sukelti vaikai arba intymumo su jumis siekiantis asmuo.

Svarstyklės

Diena bus įtempta. Darbštumo nestokosite, tačiau įtikti aplinkiniams bus labai sunku. Reikėtų itin saugoti sveikatą, nes galimi apsinuodijimai, alerginės reakcijos.

Skorpionas

Kažkokį pavojų gali kelti konkurentai arba žmonės, kuriuos jūsų veiksmai, poelgiai verčia jaustis neįvertintais. Galimas teisinis procesas. Santykiai su antrąja puse bus gana įtempti. Tačiau tai įmanoma pakeisti.

REKLAMA

Šaulys

Nekokia diena finansinei rizikai. Nepatartina pasirašinėti abejotinų sandorių. Jeigu esate kam nors skolingi, galite patirti spaudimą. Kita vertus, ir jums bus sunku atgauti tai, ką esate kažkam paskolinę.

Ožiaragis

Šiandien nekelkite gyvenimui bei aplinkiniams ypatingų reikalavimų. Jei turėsite reikalų su solidžiais veikėjais, atsakingai pasirenkite susitikimams. Antraip jūsų argumentai gali pasirodyti per silpni.

Vandenis

Užgrius nenumatytų darbų našta. Nepasitenkinimą gali reikšti kolegos. Be reikalo eikvosite energiją, jeigu mėginsite apeliuoti į savo ankstesnius nuopelnus.

Žuvys

Būsite linkę dirbti kolektyviškai. Vis dėlto neišvengsite nesusipratimų. Jeigu trokštate populiarumo, tai jis įmanomas, bet tik labai trumpalaikis. Neverta pernelyg pasitikėti naujais pažįstamais.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
T
Teta
2021-01-26 11:09:46
Pranešti apie netinkamą komentarą

Rašosi šūdas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų