Neįtikėtina moters istorija: gimus dukrai nuo spermos donoro… jį surado ir už jo ištekėjo

Aminah Hart ir Scotto Anderseno istorija jau atgulė į knygos puslapius, o netrukus pateks ir į televizijos ekranus. Ir ji tikrai to verta. S. Andersenas buvo spermos donoras, o Aminah Hart po kankinančio dviejų sūnų praradimo dėl genetinio apsigimimo nusprendė pasinaudoti dirbtiniu apvaisinimu. Nors ji buvo pasirengusi motinystei, moteris nė nesapnavo, kad gimusi šviesiaplaukė dukrelė Leila padės jai surasti ir gyvenimo meilę, rašo dailymail.co.uk.

4

Mažoji Leila gimė 2012 metų rugpjūčio 14 dieną. Žiūrėdama į sveiką kūdikį Aminah be galo džiaugėsi. Tačiau kadangi pati augo be tėvo, jai atrodė, kad jis vis tik turėtų būti jos dukters gyvenime.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neįtikėtina moters istorija: gimus dukrai nuo spermos donoro… jį surado ir už jo ištekėjo

Moters mama Helen ėmėsi paieškų internete ir jai pasisekė rasti S. Anderseno nuotrauką. Tuomet ji paskatino dukterį kreiptis į kliniką, kad jie perduotų informaciją apie gimusį kūdikį spermos donorui tokiu atveju, jei jis norėtų apie savo vaiką ateityje gauti informacijos. Ir netrukus atėjo atsakymas, kad Scottas norėtų pamatyti savo vaiką.

Pora pirmą kartą susitiko, kai Leilai buvo suėję metukai – 2013 metų rugpjūčio 18 dieną. Tada Aminah su mama nuvyko susitikti su Scottu. Ir čia jos laukė staigmena – pažindintis teko ne tik su spermos donoru, bet ir su dviem jo vaikais.

REKLAMA

“Vis tik tai buvo kur kas paprasčiau, nei aš įsivaizdavau. Aš labai nervinausi… Juk ėjau susitikti su nepažįstamu žmogum, kurio vaiką, biologine prasme, nešiausi ant rankų”, - prisimena Aminah.

Bet ji rūpinosi be reikalo – nuo pirmos susitikimo akimirkos prasidėję kalbos taip ir nesibaigė… Netrukus atsirado ir abipusių jausmų kibirkštys.

Scottas Aminah pasipiršo tą dieną, kai moteris minėdavo vieno iš savo mirusių sūnų gimtadienį. Paprastai tą dieną ji skirdavo apmąstymams apie didžiausius savo gyvenimo praradimus. Tačiau tą kartą viskas buvo kitaip.

“Jis su Leila išėjo nupirkti pieno, o grįžo su sužadėtuvių žiedu”, - šypsodamasi pasakojo moteris.

Nuo tos dienos praėjus metams pora prisiekė mylėti vienas kitą kukliose vestuvėse artimųjų rate.


Rašyti komentarą...
b
bubu
2016-03-27 00:08:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
mergaite grynas tetis :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų