• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės.

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės.

REKLAMA

Saulė keliauja jautriu, menišku ir jausmingu Žuvų ženklu ir skatina mus ne tik į pasaulį žvelgti intuityviai, bet ir kurti gražius, mielus dalykus. Nepamiršti jausmų. Keliaudama dangaus skliautu pirmyn Saulė kliūčių nesutiks, todėl galima manyti, kad bendras veiklumas išliks nemažas.

Po tik ką buvusios Jaunaties Mėnulis sklandžiai pilnės ir skatins mus ieškoti naujovių, imtis iniciatyvos svarbiose mums srityse, kažką pradėti, dėl kažko stengtis – su pilnėjančiu nakties šviesuliu ir mums svarbūs darbai eis didyn ir pilnyn.

Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus labai sparčiai keliauja pirmyn Avino ženklu. Ir dėl savo greičio, ir dėl buvimo Avino ženkle Merkurijus skatins spręsti greitai, kalbėti trumpai ir aiškiai, o visus reikalus tvarkyti čia ir dabar.

REKLAMA
REKLAMA

Kadangi Merkurijus savo kelyje kliūčių nesutiks, maža to, antroje savaitės pusėje bus papildomai pastiprintas, galima manyti, kad dalykinis gyvenimas šią savaitę ne virs, o tiesiog kunkuliuos.

REKLAMA

Venera pirmadienį, tik vėlai vakare pereis iš Vandenio ženklo į Žuvis ir iš karto taps meniška, jautri, jausminga ir romantiška, todėl galima manyti, kad grožio bei jausmų mūsų gyvenime bus daug daugiau.

Kariūnas Marsas kol kas juda Vandenio ženklu. Čia jis tarsi kryžiuotis Palestinos dykumoje – aiškių taikinių nėra, apčiuopiami tikslai toli, kautis su kuo nors ir dėl ko nors nelabai norisi, tačiau nestinga smalsumo išvysti iki šiol neregėtus, nepatirtus dalykus. Galbūt ir kažko išmokti. Tokia tat ir karyba kol kas bus.

REKLAMA
REKLAMA

Apibendrinant, dalykinė energija bus stačiai sprogstamosios galios, grožio bei jausmų irgi nestigs, o karingumo kaip tik stigs. Tarsi ir visai neblogai.

Avinas

Dabar labai svarbios bus jūsų asmeninės savybės: tapsite labai judrūs, veiklūs, nepaprastai dalykiški ir nepaprastai greitai tvarkysite bet kokius reikalus. Žinoma, pašėlęs veiklumas atneš ir apčiuopiamos naudos, bet ne tik – dėl to, kad mąstysite labai greitai, kiti su jumis nespės. Dėl to kai kada gali būti paprasčiausiai aprėkti. Smagios veiklos gali pasiūlyti artimi draugai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jautis

Tikriausiai bus nemažai veiklos darbe, tačiau laikas palankesnis ką svarbaus kreipti pabaigos link, o ne pradėti. Taip pat šią savaitę bus svarbi kolektyvinė veikla: bus svarbu ir smagu su artimais draugais nuveikti ką linksmo ir smagaus, taip pat galbūt sukurti ką mielo ir gražaus. Bendraminčiai profesijos srityje irgi turės įdomių pasiūlymų.

Dvyniai

Būsite nepaprastai energingi ir netgi veržlūs, savo tikslo ar tikslų sieksite aplink nesidairydami. Labai svarbi bus kolektyvinė veikla: bus svarbu susitikti su artimais draugais arba tiesiog bendraminčiais ir ne tik aptarti visiems svarbias temas, bet ir kai ką nuveikti tiesiog dabar. Darbe seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų ir svetingumo kūrimu.

REKLAMA

Vėžys

Nedidelių, tačiau svarbių ir labai greitai daromų darbų gali būti darbe, profesijos srityje. Labai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija ir jos perdavimu. Netrukus darbų darbe bus gerokai daugiau – ruoškitės.  Puikus metas kelionėms – pailsėti, pasilepinti, pasisemti puikių įspūdžių pavyktų kuo puikiausiai.

Liūtas

Savaitė gali praeiti gana ramiai, be aiškios krypties – darbe vyraus įprasti darbai, namie – įprasta tvarka, kurios niekas keisti arba ardyti neketina. Palankus metas su kelionėmis, užsieniu susijusiai veiklai, pirmiausia dalykinei – ieškoti reikalingų žinių, informacijos, kalbėtis, derėtis ir panašiai. Taip pat ši savaitė palanki tiems, kurie kovoja dėl teisingumo.

REKLAMA

Mergelė

Dabar bus svarbu tinkamai reaguoti į išorines aplinkybes arba kitų asmenų veiklą. Iš tiesų dabar puikus laikas palaikyti ir puoselėti santykius su svarbiu jums žmogumi, palankus laikas tvarkyti teisinius reikalus, siekti teisingumo. Galimos malonios ir naudingos pažintys. Tinkamas metas ieškoti papildomų finansinių išteklių savo veiklai plėsti.

Svarstyklės

Svarbių darbų ši savaitė tikriausiai neatneš, tačiau gali atnešti arba svarbių pažinčių, pirmiausia dalykinėje srityje, arba kalbų, derybų ar kitokių dalykiniu ryšių palaikymo su svarbiais jums žmonėmis. Taip pat ši savaitė – puikus laikas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais, nebūtinai vien savais. Patiks pramogos, kurios skatina judėjimą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas

Labai linksmas, smagus metas – tikrai nestigs smagių pramogų, galbūt renginių, o vidinė būsena skatins visomis gražiomis progomis tinkamai pasinaudoti. Labai geras metas tiems, kurių veikla susijusi su grožio, pramogų ar svetingumo kūrimu. Puikus laikas rūpintis sveikatos reikalais, pirmiausia ieškoti reikalingų šios srities žinių ir reikalingos informacijos.

Šaulys

Nemažai laiko, dėmesio ir pastangų gali paprašyti namų, šeimos ar būsto reikalai. Puikus laikas stengtis, kad čia būtų dar gražiau, dar jaukiau, o namiškiai – dar laimingesni. Būsite judrūs, patiks judėti greitai. Taip pat ši savaitė žada atnešti ir nedidelių, tačiau smagių pramogų. Kol kas jų nebus daug, tačiau ateityje tendencija tik stiprės.

REKLAMA

Ožiaragis

Dabar bus daug smagaus judėjimo ir daug bendravimo – daugiausia su artimais draugais; galimos ir naujos smagios pažintys. Puikus laikas plėsti kultūrinį akiratį. Taip pat ši savaitė gali atnešti ir piniginių reikalų – greiti ryžtingi veiksmai šioje srityje netruks atnešti apčiuopiamos naudos. Palankus laikas domėtis namų, šeimos reikalais. Kol kas labiau teoriškai, praktika bus vėliau.

Vandenis

Būsite energingi, veiklūs, linkę prie tikslo žengti tiesiai, daug nesidairydami. Puikiai seksis sportuojantiems. Taip pat dabar gali būti ir ganėtinai svarbių piniginių reikalų, kurie gali atnešti ir apčiuopiamos naudos. Tikėtina, kad kai kada šioje srityje tiesiog lydės sėkmė. Taip pat ši savaitė atneš daug bendravimo – pirmiausia dalykinėmis temomis.

REKLAMA

Žuvys

Visą savaitę būsite puikios nuotaikos, visą savaitę nestigs energijos ir kūrybingo veiklumo. Asmeninis žavesys irgi švies kaip ryto žvaigždė, bus lengva kurti gražius, mielus dalykus. Panašu, kad bus ne viena proga pasimėgauti ir asmeniniais jausmais. Taip pat dabar gali būti ir nedidelių, tačiau gana svarbių piniginių reikalų. Juos tvarkyti reikės greitai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų