• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Saulė vis dar keliauja Šaulio Zodiako ženklu, tačiau penktadienį, gruodžio 22 dieną 05 val. 28 min. jos disko centras kirs Žiemos saulėgrįžos tašką ir kartu dienos šviesulys pereis į Ožiaragio ženklą. Kartu tai reiškia, kad netrukus dienos pradės ilgėti, o naktys darysis vis trumpesnės. Ne iš karto, bet pradės.

Kartu su Saule, tačiau kasdien vis labiau atsilikdamas keliauja ir Marsas. Kol jis arti Saulės, jo jėga yra „sudegusi“ Saulės spinduliuose, todėl ir karo lauke didesnių pokyčių tikriausiai nematysime.

Tačiau po to, kai penktadienį Saulė ir Marsas atsidurs skirtinguose ženkluose jo jėga pradės sparčiai augti. Vadinasi, ir mūšių laukuose veiksmo bus daugiau. Greičiausiai jau kitą savaitę.

REKLAMA
REKLAMA

Mėnulis kasdien vis pilnesnis ir artėjant Kūčioms bus jau arti Pilnaties. Tai reiškia, kad kasdienius, asmeniškai mums svarbius reikalus tvarkyti metas išties neblogas.

REKLAMA

Kita vertus, dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus dabar juda atbulas, bus šalia Saulės, todėl dalykiniais reikalais užsiimti nelabai norės. Kasdieniams darbams, kasdieniams reikalams palaikyti jo energijos užteks, tačiau bendrai paėmus didelio dalykinio aktyvumo tikėtis neverta.

Venera vis dar keliauja Skorpiono ženklu, tad primena temperamentingą damą, kuri yra nusiteikusi visais ir bet kokiais įmanomais būdais bei metodais pasiekti tuos tikslus, kuriuos dabar pasiekti nori.

REKLAMA
REKLAMA

Skrupulų nebus. Bėda viena – savaitės viduryje ji, Venera, gali sutikti rimtų kliūčių, kurios visus planus gali sugriauti akimirksniu - tai nebus Veneros sėkmės laikas. Bet savaitgalį sėkmė galėtų ir grįžti. Atitinkamai ir jausmų bei aistrų srityje aplinkybės gali klostytis ir žmonių pasaulyje.

Avinas

Asmeniniai reikalai. Būsite energingi, puikios nuotaikos, labai veiklūs, ypač savaitės pabaigoje. Visgi darbe kažko daugiau nei įprasta rutina tikėtis kaži ar verta, tad visa energija bus nukreipta kitur, greičiausiai asmeniniams reikalams tvarkyti. Palankus metas jei ne kelionei, tai bent su kelionėmis susijusiems darbams, reikalams tvarkyti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jautis

Asmeniškumai. Vidinė būsena gali būti šiek tiek suirzusi, tačiau kur bus konkreti suirzimo priežastis, gali taip ir nebūti aišku. Dalykinė pusė greičiausiai vyks savo ruožtu ir kaži ar smarkiai nustebins. Tačiau nustebinti gali asmeniniai reikalai – viena vertus, laikas asmeninius ryšius palaikyti, puoselėti tikrai geras, kita vertus, savaitės viduryje sėkmė čia nebus garantuota.

Dvyniai

Aplinkybės. Daug kas priklausys ne nuo jūsų norų ar valios, o nuo išorės – išorinių aplinkybių, kitų žmonių aktyvumo, jų siekių. Ta ana pusė bus ganėtinai aktyvi ir linkusi primesti savo valią, bent jau didžiąją savaitės dalį, jums beliks nutarti ar verta prie šios bangos prisitaikyti. Taip pat dabar gali būti reikalų, susijusių su sveikata, sveikatingumu.

REKLAMA

Vėžys

Pareigingai. Tikėtina, kad dabar bus nemažai nedidelių, tačiau gana svarbių darbų ir reikalų. Viską reikės daryti greitai ir tiksliai taip, kaip reikia. Palankus metas prisiminti ir kai kuriuos su sveikata susijusius reikalus. Be to, ši savaitė yra ir linksmas, smagus, pramogas siūlantis metas. Visgi savaitės vidurys gali priversti keisti kai kuriuos planus.

Liūtas

Linksmai. Ne darbai dabar rūpės. Bet būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos ir nusiteikę ne tik linksmintis patys, bet ir mielai į savo pramogas įtrauksite ir esančius šalia žmones. Taip pat tai puikus laikas tiems, kurių veikla susijusi su kūryba. Neblogas metas stengtis, kad namie būtų dar jaukiau ir dar gražiau, o namiškiai būtų dar laimingesni.

REKLAMA

Mergelė

Namie. Didžiausias dėmesys bus nukreiptas namų, šeimos reikalų link – puikus laikas stengtis, kad čia viskas būtų taip, kaip turi būti, o namiškiai būtų laimingi. Visgi savaitės pabaigoje aktyvumas pasidarys menkesnis – gal dėl to, kad viskas jau bus sutvarkyta. Ir kaip tik tuo metu atsiras daugiau progų smagiai pasilinksminti, nuveikti ką mielo ir gražaus.

Svarstyklės

Ristele. Būsite labai atviri, daug judėsite ir daug bendrausite – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet taip pat ir visomis kitomis. Savaitės pabaigoje (natūralu) daugiau dėmesio paprašys namai, šeimos reikalai, čia viską į vietas dėliosite labai sėkmingai. Atrodo, bus ir piniginių reikalų, dažniausiai gana sėkmingų, apdairumo prireiks tik savaitės viduryje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas

Apčiuopiami dalykai. Būsite atsipalaidavę, puikios nuotaikos kuria mielai dalysitės su aplinkiniais, netgi jausmingi ir linkę mielai pasimėgauti visais gyvenimo malonumais, kuriais tik pavyks. Visgi savaitės viduryje ne viskas gali pavykti taip, kaip norisi. Atrodo, labai sėkmingai klostysis ir piniginiai reikalai, tikėtina apčiuopiama nauda.

Šaulys

Veržliai. Būsite energingi, veiklūs, linkę prie tikslo žengti tiesiai, daug nesidairant ir be skrupulų. Puikus laikas sportuojantiems – dažnai atrodys, kad pasiekimai tarsi patys ieško jūsų. Žinoma, geriausiai seksis tie darbai ir ta veikla, kurios imsitės, kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai. Savaitės pabaiga gali parodyti, kad ir piniginiai reikalai ima gerėti.

REKLAMA

Ožiaragis

Bruzdesys. Dabar gali būti nemažai nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, kuriuos reikės kantriai ir nuosekliai atlikti. Išradingumo kaži ar reikės, bet tikrai reikės kruopštumo. Neblogas metas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, jos perdavimu. Kūrybiškumas ims augti savaitės pabaigoje, netrukus galėsite juo pasidžiaugti.

Vandenis

Ramiai. Tikėtina gana rami savaitė – namie karaliaus įprasta tvarka, o darbe veiklos irgi ne per daugiausia. Visgi čia gali būti kažkokių smagių, malonių aplinkybių, kuriomis bus galima pasidžiaugti. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu. Savaitės pabaigoje visi darbai ir reikalai sparčiai rims. 

Žuvys

Padirbėjant. Nemažai darbo, visokios veiklos bus darbe, profesijos srityje. Visgi panašu, jog vyraus įprasti, profesionalumo reikalaujantys darbai ir reikalai, o kūrybiškumą bus galima prisiminti kitą kartą. Iš kelionių palankesnis metas grįžti, nei į jas vykti. Savaitės pabaigoje maloniai nudžiuginti gali artimi draugai, taip pat ir bendraminčiai profesijos srityje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų