Našle likusi Antonovienė pravirko: šios Kalėdos paženklintos skausmu

Prieš kiek daugiau nei keturias savaites Rima Antonovienė liko našle. Jos vyrą Vidą Antonovą pasiglemžė vėžys. Dar nuo vasaros jutęs nesibaigiančios slogos požymius, vyras mirė nesulaukęs šių metų Kalėdų.

29

Naujienų portalas tv3.lt pasiteiravo Rimos, kokios jos ir vaikų Kalėdos, likus be tėčio? „Visada Kalėdas švenčiame su vaikais. Mūsų Kūčios nesiskiria nuo kitų šeimų – ant stalo sudedame 12 patiekalų. Visada juos gaminu, o per šv. Kalėdas ateina Kalėdų Senelis“, - pasakoja Rima.

Prie stalo per Kūčias sėda visa šeima – Rima ir jos vaikai. „Deja, šiemet mūsų Kalėdos be tėčio. Mums dėl to sunku bei liūdna.

Už vyrą užpirkome mišias, ėjome sutvarkyti kapelio. Svarbiausia nepamiršti širdyje, todėl kasdien apie jį galvojame.“

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rima Antonovienė pasidalijo praeities kadrais

Moteris atvira, netektis itin skausminga, mat po jos atsivėrė tuštuma, o šios Kalėdos išties paženklintos skausmu. „Iš pradžių lyg ir laikėmės, tačiau dabar sunkumą jaučiame visi – ir aš, ir vaikai.

Neseniai su mažąja buvome Ruslano Kirilkino koncerte. Vidui irgi labai patiko Ruslanas, todėl grįžusi dukrytė labai norėjo įspūdžius papasakoti tėčiui ir vis klausė, kada jis grįš. Paaiškinau, kad tėtis negrįš ir dabar koncertus žiūri būdamas pas Dievulį. Raminu jį, kad jis virto angelu“, - sako daugiavaikė mama.

Ji jautriai kalba apie netektį ir sako, kad mylimo vyro niekas nepakeis. „Tokio žmogaus daugiau niekada nebus. Man jo labai trūksta. Ta niša liko ir jos niekas neužpildys. Šventės liūdnos ir tikrai kitokios“, - kalba Rima neslėpdama jaudulio dėl netekties.

Mirė ligoninėje

Primename, kad su limfoma kovojęs V. Antonovas laiką prieš mirtį leido ligoninėje, jam turėjo būti pradėtas gydymas. Deja, tačiau vyras pralaimėjo kovą su liga. 

Diagnozę apie tai, kad vyrui – sinusų vėžys, patvirtino Šiaulių medikai. Netrukus medikai patikslino, kad jam - limfoma. „Apie onkologines ligas reikia šnekėti, negalima tylėti ir slėptis", – sužinojusi vyro diagnozę, kalbėjo moteris.

REKLAMA

Išdavė sloga

Prieš kurį laiką moteris tv3.lt sakė, kad tai yra labai skausminga, o liga tai yra išbandymas visai šeimai. 

„Jau vasarą įtariau, kad kažkas negerai, o šiandien diagnozę sužinojome iš gydytojo. Vyras šiuo metu ligoninėje Šiauliuose, paimta biopsija stadijai nustatyti.

Pasirodo, paprasta sloga gali išduoti onkologinę ligą. Vėžį įtariau pakankamai seniai, mano vyras pradėjo labai stipriai lieknėti, ėmė kristi svoris.

Vasarą žinojau, kad kažkas negerai. Mano mama dirbo onkologo-chirurgo padėjėja, nemažai žinau apie šią ligą.

Sloga nepraėjo ilgą laiką ir aš supratau, kad tai nebus tik sloga.

Nuo žmonių bandžiau nuslėpti skausmą, nerodžiau niekam emocijų ir to, ką jaučiu“, – kalbėjo Rima.

 


Rašyti komentarą...
D
Dangutė
2019-12-25 20:34:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu, kodėl apie ją vis rašoma. Yra tiek daug svarbių klausimų, nusipelniusių ir įdomių žmonių, bet vis rašoma ne apie tai kas svarbiausia
Atsakyti
-23

v
vile
2019-12-25 20:43:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokas aukstas pareigas atliko Antonovas kiek daug minimas nu geda skaityt
Atsakyti
-27

A
Agnete
2019-12-25 22:36:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai danguje sedi.As labai abejoju. O gal labai apgailestavo? Juk tiek nusikaltimu padares gyvenime.Vaikams tikrai liudna koks bebutu jis vistiek tevas.
Atsakyti
-13

SKAITYTI KOMENTARUS (49)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų