Vyrą palaidojusi Antonovienė pasidalijo vestuviniu kadru: žodžiai spaudžia ašarą

Rima Antonovienė prieš keturias savaites palaidojo savo vyrą, vaikų tėtį Vidą Antonovą. Po šventų Mišių moteris socialiniame tinkle pasidalijo praeities kadrais, tarp kurių vienas – tikrai ypatingas.

29

Ji pasidalijo savo vestuvių nuotrauka. Joje moteris pasipuošusi vestuvine suknele, o šalia jos – Vidas Antonovas.

Parodžiusi archyvinius kadrus, Rima išėjusiam vyrui skyrė ir jautrias eiles.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rima Antonovienė pasidalijo praeities kadrais

„Kai nuoširdžiai kalbu su tavimi, dangus susikaupia, sutramdo išdykėles jaunas žvaigždes. Mano mintys pakyla į neišvaikščiotas dangaus pievas. Jos nenuilsdamos ieško tavęs.

Kai nuoširdžiai kalbu su tavimi, žemė ašaras braukia, ir glaudžia - lyg motulė - pavargus, sena, vaikus ir vaikaičius savo glėbin priglaudus. Kai nuoširdžiai kalbu su tavimi nebešūkauja akmenėliuose tūnančios dvasios.

Ne lūpomis meilės žodžius aš tau sakau, o širdimi. Tavo pėdas, išmintas take, dar suradus. Kai nuoširdžiai kalbu su tavimi, medžiai nuščiūva, išsidarko. Vėjo nugairinti jų žali plaukai.

Tau žinutę siunčiu ne lūpom, bet širdimi. Tu viską girdi ir daug kalbi, tik ne savo, bet paukščių balsais. Kai nuoširdžiai kalbu su tavimi, mintys pasklinda visatoje – lyg perlų karoliai, pabirę staiga.

Surink tuos perlus ir apgaubk paslaptimi, nes juose užkoduota mūsų Meilės kalba.

Mirė ligoninėje

Primename, kad su limfoma kovojęs V. Antonovas laiką prieš mirtį leido ligoninėje, jam turėjo būti pradėtas gydymas. Deja, tačiau vyras pralaimėjo kovą su liga. 

Diagnozę apie tai, kad vyrui – sinusų vėžys, patvirtino Šiaulių medikai. Netrukus medikai patikslino, kad jam - limfoma. „Apie onkologines ligas reikia šnekėti, negalima tylėti ir slėptis", – sužinojusi vyro diagnozę, kalbėjo moteris.

Išdavė sloga

Prieš kurį laiką moteris tv3.lt sakė, kad tai yra labai skausminga, o liga tai yra išbandymas visai šeimai. 

„Jau vasarą įtariau, kad kažkas negerai, o šiandien diagnozę sužinojome iš gydytojo. Vyras šiuo metu ligoninėje Šiauliuose, paimta biopsija stadijai nustatyti.

REKLAMA

Pasirodo, paprasta sloga gali išduoti onkologinę ligą. Vėžį įtariau pakankamai seniai, mano vyras pradėjo labai stipriai lieknėti, ėmė kristi svoris.

Vasarą žinojau, kad kažkas negerai. Mano mama dirbo onkologo-chirurgo padėjėja, nemažai žinau apie šią ligą.

Sloga nepraėjo ilgą laiką ir aš supratau, kad tai nebus tik sloga.

Nuo žmonių bandžiau nuslėpti skausmą, nerodžiau niekam emocijų ir to, ką jaučiu“, – kalbėjo Rima.

 

 


Rašyti komentarą...
L
Lietuvis
2019-12-23 09:45:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na tikri zurnaliugos .Na ir kas ,kad ji pasidalino ? Ar jau visai neturit apie ka rasyti ? Eikit pailseti gal nauju minciu atsiras .
Atsakyti
-6

v
vakar
2019-12-23 10:34:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
mamą palaidojom.Kaukti norisi iki negaliu.Beveik kiekvienas turi savo skausmą.Gal jau nustokit apie ją rašyti.Po metų susiras kitą!!!
Atsakyti
-11

s
senjore
2019-12-23 10:03:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vėl iš naujo naujienų portalas neturite ką rašyt?kas ta antonoviene kad straipsniai nesibaigia?kiek tokių šeimų ir tokiu gyvenimu Lietuvoj...
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (25)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų