Namuose orchidėjas pabarstykite šiuo prieskoniu – atsidėkos įspūdingais žiedais

Orchidėjomis rūpintis geriausia organiškomis, natūraliomis priemonėmis. Internete kalbama apie cinamoną orchidėjoms. Taip, perskaitėte teisingai – cinamonas orchidėjoms. 

Norėdami orchidėjas apsaugoti nuo ligų, jas persodindami šaknis apibarstykite maltu cinamonu. Ta pati drėgmė, kurios reikia orchidėjoms, kad jos augtų optimaliai, gali drėgmę palikti ant lapų, o tai skatina ligas, rašoma plainviewpure.com

Aplinka turi būti gerai ventiliuojama, kad orchidėjų lapai būtų sausi ir joms negrėstų ligos. Tačiau jei augalą ima pulti grybelinės infekcijos, naudokite fungicidą, kad jis kuo greičiau išgytų.

Prieš ieškodami sintetinių cheminių fungicidų, pasižvalgykite savo prieskonių stalčiuje, kur greičiausiai rasite patį geriausią ekologišką vaistą – cinamoną.

Kaip naudoti

Jei jūsų orchidėjos užsikrėtė grybeline liga, pirma reikės pašalinti užkrėstas augalo dalis, o tuomet naudoti fungicidą. Maltą cinamoną barstykite ant tų vietų, nuo kurių nupjovėte ligos apimtas augalo dalis – lapus, stiebus ar šaknis.

Visų pirma šias vietas reikia truputį sudrėkinti, kad cinamonas priliptų. Amerikos orchidėjų asociacijos atstovai teigia, kad cinamoną galima maišyti su aliejumi ir taip pasigaminti tiršto tepalo, kurį galima tepti ant pažeistų orchidėjų vietų. Tokių būdų cinamonas išlaikomas greta pažeistos augalo vietos ir sukuria vandeniui atsparų barjerą nuo patogenų. 

 


Rašyti komentarą...
N
Na
2020-10-31 10:15:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Orchidėja labai gerai atgaivina acto cukraus ir druskos tirpalas pabandykit tikrai nenusivilsit
Atsakyti
-9

G
Genovaitė
2020-10-31 09:42:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačiū jums
Atsakyti
-3

G
Genovaitė
2020-10-31 09:42:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačiū jums
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų