• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės.

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės.

REKLAMA

Ketvirtadienį, labai vėlai vakare, Saulė kirs Vasaros saulėgrįžos tašką ir pereis iš Dvynių į Vėžio Zodiako ženklą. Tai reiškia, kad tikrosios Joninės, jos gi Rasos, bus naktį iš ketvirtadienio į penktadienį. Po to kokią savaitę danguje nieko nevyks, tačiau vėliau dienos pradės trumpėti, o naktys – ilgėti.

Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus savaitės pradžioje bus visai šalia Saulės, bet vėliau didžiuliu greičiu ims judėti pirmyn ir nuo dienos Šviesulio ims tolti vis labiau. Tai reiškia, kad dalykinis gyvenimas įsibėgės vis smarkiau, nors ir nestokos tam tikro Vėžio ženklui būdingo apdairumo. Su galutinėmis išvadomis niekas neskubės.

Merkurijui antrins ir Mėnulis – jis artės prie Pilnaties, kuri įvyks naktį iš šeštadienio į sekmadienį, todėl padės mums tvarkyti asmeninius reikalus ir skatins imtis iniciatyvos srityse, kurios mums svarbios bei įdomios. Žinoma, dėl Pilnaties savaitės pabaiga gali būti ir emocingesnė nei įprasta.

REKLAMA
REKLAMA

Gražuolė Venera šią savaitę irgi bus Vėžio ženkle, tad atsargi ir jausmuose linkusi veikiau atsitraukti nei narsiai žengti pirmyn, be to apsvilusi Saulės spinduliuose, tad nelabai aktyvi. Tad ne, šią savaitę romantikos daug nebus.

REKLAMA

Marsas šią savaitę keliauja Jaučio ženklu, tad nėra karingas, bet nusiteikęs savo tikslų siekti veikdamas nuosekliai ir kryptingai, nevengdamas palaukti geros progos apkasuose.

Avinas

Dabar bus nelabai svarbu kokie šaunūs esate, o kokios praktinės, apčiuopiamos naudos galite gauti. Tikėtina, kad pastangos šia linkme jos ir atneš. Taip pat įsibėgėja palankus metas užsiimti namų, šeimos reikalais, taip pat būstu – bus nesunku pasiekti, kad čia būtų dar jaukiau ir dar gražiau. Į šį procesą bus nesunku įtraukti ir namiškius.

REKLAMA
REKLAMA

Jautis

Būsite energingi, veiklūs, pilni noro greitai ir ryžtingai nuveikti ką svarbaus. Žinoma, kai tokia būsena, geriausiai seksis tie darbai ir ta veikla, kurios imsitės ar kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai. Vis geriau ir geriau seksis sportuojantiems. Taip pat ši savaitė atneš daug judėjimo ir daug bendravimo – ir dalykinėmis temomis, ir visomis kitomis.

Dvyniai

Viena vertus, dabar būsite truputį ramesni, truputį tylesni ir truputį apdairesni. Kita vertus, tai visiškai netrukdys užsiimti piniginiais, turtiniais reikalais, siekti apčiuopiamos naudos – šioje srityje dabar galimos malonios staigmenos. Svarbios ir visiems įdomios veiklos gali pasiūlyti artimi draugai, malonūs įspūdžiai laukia visų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vėžys

Pasikeis vidinė būsena – dabar būsite ir labai energingi, ir kūrybingi, ir mikliai tvarkysite dalykinius reikalus, kurių gali būti nemažai, ir tuo pat metu būsite kūrybiški. Ypatinga sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, taip pat jos apdorojimu, ir tuos, kurie susiję su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu.

Liūtas

Vidinė būsena smarkiai įsibėgėti neskatins – norėsis kad viskas būtų ramiau ir lėčiau nei įprasta. Kita vertus toje ramumoje, toliau nuo bereikalingų akių, gali vykti reikalingi susitikimai ir mielos smagios pramogos. Ramumoje ir reikalingos žinios lengviau pasiektų. Kita vertus, iš snaudulio nuolat žadins darbai darbe ir visokių administracinių reikalų tvarkymas – to gėrio dabar bus daug.

REKLAMA

Mergelė

Atrodo, bus galima atsipūsti – darbų darbe, profesijos srityje bus mažiau, pamažu įsivyraus vasaros rutina. Kita vertus, dabar prasideda puikus laikas daugiau dėmesio skirti artimiems draugams, bendraminčiams, bendriems darbams ir bendroms pramogoms. Tęsiasi palankus laikas kelionei, pirmiausia tokiai, kuri skatina kaip reikiant pajudėti ir pasiieškoti nuotykių.

Svarstyklės

Nebus keista, jeigu ims daugėti darbų darbe, profesijos srityje, viską reikės daryti greitai ir tiksliai. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis ir informacija, taip pat tuos, kurių veikla susijusi su grožio ir pramogų kūrimu. Palankus metas ir rūpintis būsimomis kelionėmis, ir kur nors vykti dabar, ir net dalykinei su užsieniu susijusiai veiklai.

REKLAMA

Skorpionas

Darbe darbų ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka, į kurią niekas kėsintis neketina. Rūpesčių gali kelti santykiai su kai kuriais asmenimis arba aplinkybėmis – ta ana pusė gali būti perdėtai reikli arba priekabi ir teks su tuo skaitytis. Tačiau nuo visų rūpesčių galima sprukti į kelionę – metas palankus. Puikiausiai pavyktų ir akiratį praplėsti, ir malonių įspūdžių pasisemti.

Šaulys

Tikėtina, kad ši savaitė pasiūlys nemažai nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, kuriuos atlikti reikės greitai, tiksliai ir pareigingai. Didesnių kliūčių būti neturėtų, todėl susitvarkysite nesunkiai. Palankus metas energingai rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Taip pat ši savaitė palanki tvarkyti su skolomis arba paskolomis susijusius piniginius reikalus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ožiaragis

Dabar svarbūs bus ne jūsų norai arba siekiai, o aplinka – besiklostančios aplinkybės arba kito asmens valia, nusiteikimas arba tikslai. Ta ana pusė bus ganėtinai veikli, labai dalykiška ir nestokos tam tikro žavesio, todėl protingiausia būtų ne su šia jėga kovoti, o leistis jos nešamiems – tai gali būti ir įdomu, ir naudinga. Galimos naujos vertingos pažintys.

Vandenis

Į gyvenimą brausis nedideli darbai, visokie neatidėliotini reikalai, seni arba nauji įsipareigojimai ir panašūs dalykai. Jie gali būti nelabai įdomūs, tačiau vis tiek reikės visko imtis iš eilės. Geras metas tiems, kurių veikla susijusi su nedideliais naminiais gyvūnais. Taip pat dabar palankus metas svarbiems darbams arba kitokioms permainoms namie.

REKLAMA

Žuvys

Prasideda vasaros pramogų metas. Dabar bus vis daugiau progų smagiai pasilinksminti, nuveikti ką smagaus. Jūs patys būsite labai energingi ir kūrybingi, linkę kurti gražius mielus dalykus ir dalintis jais su aplinkiniais. Kai tokia būsena, ir asmeninis gyvenimas klestės. Patiks judėti, ypač važiuoti greitai; panašu jog be neigiamų pasekmių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų