Moters sugalvotas vardas sūnui tapo pašaipų objektu: mamos sprendimas nustebino kitus

Vardą savo naujagimiui sūnui išrinkusi mama greitai dėl savo sprendimo ėmė abejoti, o po vos trijų mėnesių jai teko atlikti visą vaiko vardo keitimo procedūrą.

Gailėjimasis dėl vaikui išrinkto vardo – tai ne vienus tėvus po kūdikio gimimo aplankantis jausmas. Kartais nesvarbu, kad sprendimas priimtas jau seniai – pradėjus šį vardą naudoti kasdieniame gyvenime gali apimti labai keistas jausmas.

Viena mama taip gailėjosi dėl savo vaikui išrinkto vardo, kad jį pristatydama kitiems žmonėms pati prunkšdavo, o po vos trijų mėnesių ji nusprendė vardą oficialiai pakeisti.

Kate iš Australijos iš pradžių galvojo, kad vaiką pavadinti „Cash“ (angl. gryni pinigai) yra puiki mintis. Ji sako: „Klejodama po gimdymo ir nežinia kiek laiko nemiegojusi aš kažkaip pamaniau, kad gal gerai skambėtų. Kaip užuomina į Johnny Cash, nors aš žinau tik vieną jo dainą – „I Walk the Line“.“

Bet kai vardas buvo oficialiai įrašytas į dokumentus, po kelių pabendravimų su kitais žmonėmis mama suprato, kad buvo panirusi į iliuziją, rašoma mirror.co.uk.

Pirmas ženklas pasirodė tada, kai „Apple“ išleido „iPhone“ programinės įrangos atnaujinimą, ir žinute kam nors rašydama sūnaus vardą moteris iškart pamatydavo seno krepšio su krūva pinigų paveikslėlį.

Žmonės aplink juokaudami klausė, ar vardą reikia rašyti su dolerio ženkliuku, kaip pop žvaigždės „Ke$ha“ pseudonimą, o netrukus dovanų mama gavo marškinėlius su užrašu „Cash is King“ (angl. „pinigai valdo“).

Kate sako, kad paskutinis lašas taurėje buvo kitos mamos pasakymas, kad Cash – tikrai „hipsteriškas“ vardas. Po to kam nors pristatydama sūnų ji pati nebegalėjo susilaikyti neprunkštusi.

Kai sūneliui buvo trys mėnesiai, ji oficialiai pakeitė jo vardą į Ruebeną – Kate draugai tada atvirai pasakė, kad visiems palengvėjo.

Moteris pridūrė: „Mano draugė turi metrikacijos įgaliojimus, todėl ji atėjo pas mus ir surengė Ruebenui pervadinimo ceremoniją. Ceremonija vyko su humoru, man tai labai patiko. Manau, kad tokiose situacijose humoro jausmas labai praverčia.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų