Moteris pasidalijo orkaitės grotelių valymo triuku: šveisti net neprireiks

Orkaitės valymas yra vienas tų namų ruošos darbų, kuriuos atidėliojame kiek įmanoma ilgiau. Todėl kai kas nors pasidalina sumania gudrybe, kaip lengvai pašalinti įsisenėjusius nešvarumus orkaitėje, iškart suklūstame, nes tikrai gali praversti.

Internete galima rasti įvairiausių patarimų, kaip valyti orkaitę naudojantis įvairiausiais produktais – net skalbinių minkštikliu. Šiame TikToke publikuotame vaizdo įraše viena mama pasidalino netikėtu, bet genialiu būdu išblizginti orkaitę – bet šveisti visai nereikės.

Iš orkaitės ištraukusi groteles ji jas apvynioja virtuvine folija ir sudeda į vonią. Tuomet į vonią ji prileidžia karšto vandens, įmeta indaplovės tabletę ir taip palieka porai valandų. Daugiau nieko daryti nereikia, tik laukti – po dviejų valandų nuėmus foliją orkaitės grotelės žvilga kaip naujos.

Kaip tai įmanoma? Pasirodo, indaplovės tabletė kontakte su folija sukelia cheminę reakciją, kuri suskaido maisto likučius bei pridegusius riebalus, todėl metalas žvilga taip, lyg niekada nebūtų naudotas, rašoma thesun.co.uk.

Jei tik turite dvi laisvas valandas, daugiau nieko daryti tikrai nereikia – ši gudrybė tikrai geniali.

Internete dali komentatorių buvo maloniai nustebinti šio sumanymo, o kiti, pasirodo, šį metodą naudoja jau kurį laiką. Viena švaros ekspertė šį triuką demonstravo net Australijos televizijoje.

 


Rašyti komentarą...
D
Diana
2020-07-03 11:50:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neklaidinkit žmonių,tokiu būdu išvalė tik groteles,o kas sunkiausia,pati orkaitė,taip ir lieka nešvari?žodžiu valom dantis sukandę toliau,kaip kas ižmanom
Atsakyti
-5

J
Jurga
2020-07-03 18:21:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai kaip pacia orkaite isvaluti? Cia gi svarbiausia
Atsakyti
0

R
Regina
2020-07-04 12:01:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip orkaite isvalyti nera patareju
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų