REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kovo pradžioje grupės „Grupė 2“ paskyroje pasirodė žinia apie įgyvendintą mirusio Donato Čižausko svajonę. Pranešta, kad kartu su grupe „Žemaitukai“ buvo įrašyta nauja daina „Nepabaigta istorija“. Šiandien dueto gerbėjams primename šios dainos žodžius, kurie artėjant Donato Čižausko atminimo koncertui įgauna dar jautresnę reikšmę.

Kovo pradžioje grupės „Grupė 2“ paskyroje pasirodė žinia apie įgyvendintą mirusio Donato Čižausko svajonę. Pranešta, kad kartu su grupe „Žemaitukai“ buvo įrašyta nauja daina „Nepabaigta istorija“. Šiandien dueto gerbėjams primename šios dainos žodžius, kurie artėjant Donato Čižausko atminimo koncertui įgauna dar jautresnę reikšmę.

REKLAMA

Visi su nekantrumu laukė naujos dainos premjeros, kadangi kaip kovo pradžioje užsiminė grupės narys Karolis Akulavičius, įrašyti dainą kartu su „Žemaitukais“ buvo jo ir mirusio draugo, scenos partnerio Donato Čižausko svajonė.

Dainos premjera duetas kovo mėnesio pradžioje pasidalino ir savo socialinių tinklų paskyroje:

„Žemaitukai x Grupė 2 –  Karolis ir Donatas – NEPABAIGTA ISTORIJA. Daina dedikuota kolegai - a. a. Donatui Čižauskui.

Ačiū Linui Vaitkevičiui už sukurta stebuklą, žodžiai – muzika, kuri turi tiek daug galios... Dabar atėjo laikas pasidalinti ,,Nepabaigta istorija” ir su Jumis...“

REKLAMA
REKLAMA

Jautrūs žodžiai

Dainoje skambantys žodžiai iš tiesų suvirpina širdį.

Nepabaigta istorija

Jos liko dar tiek daug

Bet kai skubu gyventi

Nedaug ir liko laukt

 

Kiekvieną melodiją

Aš galiu priskirti sau

Nėra man nieko gražesnio

Kai Jus laimingus matau

 

Išdalinau save kitiems

Pačiam visai neliko nieko

Kaip ir svajonėms didelėms

Joms visada pritrūksta laiko

 

Esu tik paprastas žmogus

Ir nieko man daugiau nereikia

Aš noriu tik dangaus, tiktai dangaus

Ir mane mylinčio žmogaus

 

Nepabaigta istorija

Norėtus daug pasakyt

Bet kai esu tik artistas

Nuoširdžiai man nepavyks

 

Kai pritrūksta man žodžių

Galiu dainuoti dainas

Bet niekam aš nelinkėčiau

Vienam pakilt į žvaigždes

Pranešė grupės paskyroje

Apie pasirodysiančią dainą kartu su grupe „Žemaitukai“ anksčiau buvo pranešta „Grupė 2“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

REKLAMA

Kaip paaiškėjo, sukurti dainą kartu su Linu Vaitkevičiumi ir Ovidijumi Petrausku buvo sena mirusio Donato Čižausko svajonė.

„Šiandien pildėme senas svajones. Ką tik su Donatu Balvočiumi baigėme darbus įrašų studijoje!

Tai buvo sena mano ir A. A. Donato svajonė – įrašyti dainą kartu su grupe „Žemaitukai“.

Linas Vaitkevičius ir Ovidijus Petrauskas buvo ir yra artimi mūsų muzikinio projekto bičiuliai, taigi šis susibūrimas mums labai simboliškas ir šiltas!

REKLAMA
REKLAMA

O kovo mėn. mes jau pristatysim Jums bendrą mūsų darbo vaisių! Daina „Nepabaigta Istorija“ mums žymi naują pradžią“, – pranešė Karolis Akulavičius dueto socialinio tinklo paskyroje. 

Su nekantrumu laukė dainos

Po įrašu apie netrukus pasirodysiančią dainą pasipylė palaikymo žinučių gausa. Gerbėjai neslėpė, kad tokia žinia suvirpino jų širdis.

„Šaunuoliai, vyrukai! Tokiais draugais galima tik didžiuotis!“ – rašė gerbėja.

„Taip ir toliau, vyrukai, malonu matyti pakiliai nusiteikusius. Sėkmės tolimesniam muzikos sezonui“, – linkėjo dar viena grupės gerbėja.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kiti dėkojo Karoliui, kad šis tęsia veiklą ir įgyvendina neišpildytas savo mirusio kolegos svajones: „Ačiū, Karoli, tiesk toliau draugystės tiltus. Jūsų ketveriukė nuostabi, sėkmės Jums visiems.“

„Šaunuolis, Karoli, kad pildai svajones ir neatliktus darbus, kuriuos pradėjai su Donatu. Tegul jis mato iš aukštai, kad tu tas svajones pildai ir jų nepamiršti“, – pridūrė kita moteris.

Ir grupės „Grupė 2“, ir „Žemaitukai“ nariams žmonės linkėjo kuo didžiausios sėkmės, didžiavosi jų poelgiu, dėkojo už tai, kad nepamiršta savo kolegos ir taip įprasmina jo atminimą:

REKLAMA

„Jūs – šaunuoliai! Lauksime dainos!“

Pasikeitimai grupės sudėtyje

Primename, kad atlikėjas Donatas Čižauskas mirė šių metų sausio 2 d. Vyrui buvo vos 33-eji. D. Čižauskas turėjo mažą dukrelę, mylimą žmoną.

Dar prieš mirtį abu dueto nariai kūrė planus apie koncertinius turus po visą Lietuvą. Deja, tačiau netikėta mirtis juos sujaukė, be scenos partnerio liko Karolis Akulavičius.

Vis tik, neseniai buvo pranešta, kad K. Akulavičius nutarė tęsti muzikinį kelią ir toliau dainuoti grupės dainas.

REKLAMA

Jis pasidalino žinia, kad mirusį D. Čižauską grupėje pakeis naujas kolega – į grupę sugrįžta Donatas Balvočius, kuris su Donatu Čižausku ir pradėjo grupės veiklą.

Koncertuodami ir dovanodami klausytojams Donato Čižausko kūrinius, vaikinai prisidės ir prie Donato šeimos finansinio stabilumo. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų