Rašyti komentarą...
Galėtų tą koncertą iš Žalgirio arenos rodyti ir per televizorių,nes jug daug gerbėjų negavo bilietų. Kokią rinkliavą skambinant žmonės dar prisidėtų prie a.a.Donato netekties šeimai.
Tai miręs ar Nusižudęs?
Šaunuoliai, Donatas Jumis didžiuojasi
Ne, vertelgos, net iš mirusio stengiasi išsunkti kuo daugiau pinigų
Ta tema kada nors baigsis?
Aciu Linui, taip ir galvojau, kad žodžiai jo, esate nuostabūs visi, taip pat ačiū visai grupei, kad darote tai, ką darote, klausiau ,žiūrėjau ir manau, Donato dūšelė tarp jūsų, sakoma, kol byra ašaros, siela nepalieka žemės. O ašaros daug kam tebebyra, kaip patys rašo. Taip gaila, gaila Donato ir to, kad jis buvo toks vienišas. O jums linkiu- suremti pečius ir atsilaikyti prieš visas negandas ir ”nepakilti vienam į dangų”
Ne mirė o pasikorė,kaip sakoma ražkažius subinę draskė,iš bado tremtyje žmonės nesikorė o kabinosi į gyvenimą visomis keturiomis,o čia egoistas,nepagalvojo apie artimuosius.
@Arūnas Būtent...o jei muzikos pasaulis buvo per sudetingas,reikejo nutraukt dainavimą ir gyvent toliau
Gal užtenka aukštinti mirtį, palikite jį ramybėje, jis pats pasirinko ši ne geriausią sprendimą,, yra daug žmonių kovojančių tiesiog kovojančių su pvz mirtina liga,, patikekite jiems tikrai sunku, bet jie laikosi,, pažinojau tokių deja jie jau mirė nes vėžys juos nugalėjo,,, o jis jis galėjo kovoti, bet jis nebuvo kovotojas,, tegul jam žemė būna lengva
Reklama mirusiojo vardu.....na galų gale gal pakaks!
Šaunuoliai, labai gražu

Skaitomiausios naujienos
Į viršų