Milana Jašinskytė: savo pavyzdžiu darau įtaką dukrytei

Milana Jašinskytė teigia, jog kasdieniniame gyvenime esanti natūralumo šalininkė, tačiau tuo pačiu sako, jog mėgsta pasipuošti.

„Man grožis yra vienas iš tų jausmų, kuris viduje suteikia teigiamų emocijų, todėl pagal jas ir sprendžiu, kas man yra gražu”, – sako prie socialinės akcijos „Nes mama yra pati gražiausia“ prisijungusi moteris.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Milana Jašinskytė: savo pavyzdžiu darau įtaką dukrytei

Socialinis projektas „Mamų radijas“ kartu su fotografų komanda Sakyksūris.lt ir vizažiste Jolita Spūdyte-Verseckiene pakvietė žinomas mamas į netradicinę fotosesiją.

„Be jokios abejonės, kad mamos, ypač mergaitėms, yra pirmasis grožio sampratos simbolis. Todėl savo pavyzdžiu darau įtaką dukrytei. Gyvenu jogos filosofijoje, todėl po truputį ją perima ir mažoji. Ji ne tik savo noru mokosi jogos asanų, taip leisdama sau išlaikyti fizinį aktyvumą, tačiau ir mato mamą, kuri dėmesį skiria sveikai mitybai, knygų skaitymui bei savęs lavinimui”, – į klausimą, kaip grožio samprata atsispindi mažosios Danielės auklėjime, atsakė žinoma moteris.

Milana prisipažino, jog ši fotosesija jai buvo avantiūra, kurios pati net nebūtų sugalvojusi.

„Projekto idėja yra labai pozityvi, nedvejodama sutikau. Tai buvo pirmas kartas, kai vaikas laikė rankoje dekoratyvinės kosmetikos teptukus. Buvo įdomu pamatyti, kokia jos grožio samprata. Grožis, anot Danielės, yra spalvingas. Be to, tai buvo galimybė praleisti neplanuotą pusdienį kartu”,– įspūdžiais dalinosi žinoma mama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų