Miegate su kojinėmis? Atskleidė, ar tai gera mintis

Daugelis ieško įvairių būdų, kurie padėtų greičiau užmigti. Vaikų gydytoja rezidentė socialiniame tinkle pasidalijo vienu triuku, kuris, anot jos, tikrai veikia ir padeda išvengti avių skaičiavimo prieš miegą.

Jess Andrade „Tik Tok“ paskyroje įkėlė įrašą, kuriame dalijosi tuo, kad miega su kojinėmis ir tai jai labai pasiteisino.

„Aš miegu su kojinėmis ir negalvokite, kad dėl to esu keista. Dėvint kojines, kojos sušyla ir tai atveria kraujagysles, kurios atvėsina kūną, taigi, sumažėja kūno temperatūra.

Taip smegenims yra tarsi pasakoma, kad laikas miegoti, todėl žmonės, kurie miega su kojinėmis, paprastai užmiega greičiau“, – sakė Jess, kurios įrašus stebi daugiau nei pustrečio milijono žmonių.

Gydytoja rezidentė nurodė, kad 2007 metais Nyderlanduose buvo atliktas tyrimas, kurio metu paaiškėjo, kad tie, kurie prieš miegą naudoja kojų šildymo metodus, įskaitant šiltas kojų voneles ir kojinių dėvėjimą, užmigo greičiau nei tie, kurie to nedarė.

Taip pat, pasak medikės, 2018 metais naujesnis tyrimais irgi parodė panašius rezultatus ir buvo nustatyta, kad su kojinėmis miegoję žmonės užmigo septyniomis su puse minutės greičiau nei kiti.

Miegas yra svarbus kiekvienam, ypač tiems, kurie sunkiai dirba. Kadangi aš priklausau tai grupei žmonių, ieškau visų būdų, kurie man padėtų pagerinti miego kokybę“, – teigė Jess.

Ji sakė, kad šis patarimas jos sekėjus padalijo į dvi grupes – vieni skeptiškai žiūrėjo į šią mintį ir nenorėjo miegoti su kojinėmis, o kiti jį išbandė ir jiems tai padėjo.

Šią teoriją patvirtino ir kiti insider.com kalbinti medicinos specialistai, kurie nurodė, kad miegojimas su kojinėmis tikrai gali padėti, nes tai pagreitina natūralų kūno temperatūros kritimą, kuris signalizuoja apie laiką miegoti.


Rašyti komentarą...
R
Ruta
2021-03-07 08:44:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai aš tą pati
žinau
Atsakyti
0

!
!!!
2021-03-07 10:33:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
60 sek ir sapnai..... Ar verta mautis kojines, uzmigsiu sededamas
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų