naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

20-metė mergina buvo skubiai nugabenta į ligoninę ir keturias dienas praleido intensyviojoje terapijoje dėl toksinio šoko sindromo.

20-metė mergina buvo skubiai nugabenta į ligoninę ir keturias dienas praleido intensyviojoje terapijoje dėl toksinio šoko sindromo.

REKLAMA

Katie Knigh keturias dienas praleido reanimacijoje ir buvo vos kelios valandos nuo mirties po to, kai mėnesinių metu naudojo netinkamą tamponą.

Buvo nustatytas toksinio šoko sindromas

Ji patyrė toksinio šoko sindromą – galimai mirtiną bakterinę infekciją, kurią dažniausiai sukelia per ilgas tampono nešiojimas arba netinkamo sugeriamumo tampono naudojimas, rašoma themirror.co.uk.

Katie sakė: „Aš tikrai maniau, kad mirsiu. Tai buvo viena baisiausių mano gyvenimo patirčių.“

Buvo praėjusios kelios mėnesinių dienos, kai ją pradėjo pykinti. Mergina mėnesinių metu naudojo itin stipriai sugeriančius tamponus. Pasijutusi prastai, ji turėjo grįžti namo iš universiteto.

REKLAMA

Kitą parą mergina nuolat vėmė ir pradėjo alpti. Ji pasakojo:  „Vos tik grįžau namo, viskas paūmėjo, bet neturėjau jokio supratimo, kas vyksta. Maniau, kad toksinio šoko sindromas yra mitas.

REKLAMA

Kol prastai jaučiausi, paskutinis dalykas, apie kurį galvojau, buvo mano mėnesinės, todėl pamiršau ir ilgą laiką nepasikeičiau tampono.“

Kitą dieną Katie pasijautė dar blogiau ir pradėjo viduriuoti. Ji pasakojo: „Mano kambariokė, kuri, laimei, mokosi būti gydytoja, atėjo į mano kambarį ir paklausė, kas nutiko, o aš atsakiau, kad man skauda. Ji pamatavo mano temperatūrą ir paskambino į ligoninę.“

Gydytojai Katie organizme rado tamponą, kuris ir lėmė toksinio šoko sindromo diagnozę. Mergina pridūrė: „Ketvirtą mėnesinių dieną dėvėjau itin gerai sugeriantį tamponą, o jie paprastai siejami su toksinio šoko sindromu.“

Siaip apskritai turi buti isimtys menesiniu metu tiek darbe tiek moksluose. Visos skirtingai teplioja. Yra kurios labai gausiai ir nespeja keisti. Deda ir tampona ir iklota. Kiek zmogui streso tenka patirti jei prabega per sonus darbo metu. O kur dar savijauta bloga, ir vidurius kai kuriom suka ir skauda. O nuo skausmo vaistus vartoti yra taip pat nesinori daznai
Jei jos lervos, tai kas tu? Šiukšlė!
Aš tai taurelę burnon imu, kaip čia gaunasi, negi klyną kišt.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų