Mergina pardavinėja savo pėdų nuotraukas: nepatikėsite, kiek ji uždirba

Pėdų fetišas – plačiai aptarinėjamas socialinėje erdvėje. Didelė dalis moterų bent kartą yra sulaukusios žinučių, kuriose skamba prašymas nufotografuoti savo pėdas.

8

Tačiau 22-ejų Desiree Gato nusprendė, kad tokie pėdų mylėtojai gali tapti puikiu pragyvenimo šaltiniu. Ir neklydo.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moteris už pėdų nuotraukas sulaukė dosnaus atlygio

Kaip rašo „Mirror“, pardavinėdama savo pėdų nuotraukas ar vaizdo įrašus platformoje „Only Fans“, jauna moteris per mėnesį uždirba net iki 8 000 svarų sterlingų!

Pradžioje Amerikoje gyvenanti Desiree turėjo itin pikantišką socialinio tinklo „Instagram“ paskyrą, tačiau vis dažniau sulaukdavo keistų žinučių, kuriose kalbama apie dailias ir „kalno pinigų“ vertas jos pėdas. Netrukus ji suvokė, kad verta pabandyti pėdų nuotraukas pardavinėti ir neprašovė.

„Vieną dieną sulaukiau žinutės, kurioje vyras rašė, kad už 10 pėdų nuotraukų iškart perves man 300 dolerių. Jam net nereikėjo mano veido ar, pavyzdžiui, kad matytųsi krūtinė. Juk vyrai dažniausiai to ir nori. Bet ne, jam reikėjo tik pėdų!

Pabandžiau. Tada jis tapo nuolatiniu mano nuotraukų pirkėju ir aš pradėjau labai neblogai uždirbti. Tada jis mane parekomendavo kitiems savo draugams ir netrukus mano sąskaita ėmė sparčiai pilnėti“, – tokio „verslo“ pradžią prisimena moteris.

Tiesa, net ir toks fetišas turi tam tikrų papildomų reikalavimų.

„Vieniems patinka, kai yra pilnai atliktas pedikiūras ir lakuoti nagai, kiti, priešingai – to nemėgsta ir nori natūralumo. Vieni, pavyzdžiui, nori matyti tik kairės pėdos nuotraukas. Ir, kas man keisčiausia ir labiausiai patinka, nei vienas mano tokių klientų nenori manęs matyti nuogos“, – juokavo Desiree.


Rašyti komentarą...
S
Stasys
2020-11-17 15:58:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia yra tam tikra iškrypėlių rūšis
Atsakyti
-2

B
Bliūdas
2020-11-17 16:13:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiais laikais ir ligoniai pinigų turi.
Atsakyti
-3

D
Domas
2020-11-19 15:06:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegu mergina tik nemeluoja įdėtos gan provokuojančios apsinuoginusios nuotraukos už kurias tikrai ir gauna nemažus pinigus ir nei vienos pėdos
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų