Vyro poelgis pribloškė gimdančią žmoną: pradėjo galvoti net apie skyrybas

Sunku įsivaizduoti, ką reiškia gimdyti, jei niekada to nepatyrėte. Būsimasis tėtis supykdė žmoną, kai paliko ją vieną vidury gimdymo ir išėjo iš ligoninės.

„Mes su žmona Heather laukėmės dvynių“, – savo istoriją „Reddit“ platformoje pradeda Adrianas.

„Sekmadienio vakarą prasidėjo sąrėmiai ir mes nuvažiavome į ligoninę. Netrukus žmonos skausmas tik paaštrėjo – ji mano ranką spaudė taip, kad galvojau, jog pasipils kraujas, o ją pačią visą laiką nuo skausmo pykino“, – pasakojo jis.

Gimdymas tęsėsi valandų valandas ir pamažu išaušo pirmadienio rytas. Tą rytą Adrianas sulaukė skambučio iš savo tėvo.

„Aš dirbu tėvui priklausančioje kompanijoje ir mes turėjome svarbų pristatymą pirmadienio rytą. Tėvas man paskambino, kad jo nepraleisčiau. Aš jam pasakiau, kad Heather vis dar gimdo ir turėčiau pasilikti čia“, – istoriją tęsė jis.

Tačiau jo tėvas galvojo kitaip.

„Jis man pasakė, kad aš vis tiek nieko negaliu jai padėti, o tas momentas, kai vaikas išvysta pasaulį, nėra jau toks ypatingas, kaip visi sako, o aš nepasiruošęs pamatyti, koks iš tikrųjų jis kruvinas“, – sakė vyras.

Tuomet Adrianas pagalvojo, kad gimdymas užtrunka labai ilgai, o galiausiai galbūt žmonai gali ir nepavykti pagimdyti natūraliai.

„Dėl to nieko negalėjau padaryti, o mano tėvas pasitikėjo manimi. Todėl pasakiau Heather, kad einu į darbą“, – pasakojo Adrianas.

Tikriausiai nenuostabu, kad Heather ne tik nuliūdo, tačiau ir supyko dėl tokio vyro poelgio.

„Jeigu būčiau praleidęs tą susitikimą, būčiau nuvylęs savo tėvą, o jis man suteikdavo viską, ko norėdavau. Nenorėjau jo nuvilti. Pristatymas puikiai pavyko. Kai išėjau iš biuro, pamačiau, kad Heather gimdymas jau baigėsi.

Ji labai pyko ant manęs, kad palikau ją vieną. Bet aš esu vienintelis šeimos maitintojas. Heather mama taip pat mano, kad ji reaguoja per daug audringai. Žmona man net pasakė, kad nebemato manęs, kaip savo vyro ir pradeda svarstyti apie skyrybas“, – klausdamas, ką daryti, užbaigia Adrianas.

„Reddit“ forumo skaitytojai perskaitę Adriano situaciją neliko abejingi. Dauguma jų, kaip ir Heather, mano, kad vyrui jokiu būdu nederėjo palikti vienos žmonos.

REKLAMA

Moteris, kuriai tu prisiekei prieš Dievą būti kartu ir skausme, ir varge, patyrė vieną iš skaudžiausių patirčių gyvenime. Vietoj to, kad palaikytum ją, nusprendei palaikyti savo tėvą? Tavo žmona ir vaikai turėtų tikėtis tavo paramos. Jie turi būti tavo prioritetas“, – rašė vienas komentatorius.

„Obuolys nuo obels netoli rieda. Tiek tu, tiek tavo tėvas esate neteisūs“, – sakė kitas.


Rašyti komentarą...
R
Rk
2020-11-17 16:59:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turi vienintelį kartą gyvenime pamatyti kaip gimsta tavo palikimas. Šio momento, nei vienas vyras neužmiršta visą likusį gyvenimą ir kas kaip atsodo, neturi jokios itakos... O i darbą kasdiena eisi ir tai ne svarbiausia gyvenime! O senelis irgi geras gyvulys.!
Atsakyti
-2

A
Adele
2020-11-19 23:35:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne taip senai niekas nebudavo ileidziamas i gimdymo namus ir teciai savo kudikius pirma karta pamatydavo savaites amziaus. Manau, kad tevams nebutina buti prie gimdymo.
Atsakyti
-1

Z
ZENONA
2020-11-22 22:42:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
NERA REIKALO TEN REIKALO NESTI INFEKCIJOS NELEISDAVO NET NOSINES ISINESTI DABAR LEIDZIA NESAMONES KAM TRUKDYTI VISIEMS PAMATYDAVO PO SAVAITES
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų