Melagius atpažinsite iš karto: štai, kas juos išduoda

Retkarčiais visi sumeluojame, ir daugelis mūsų dėl nereikšmingo balto melo visai nepyksta. Bet yra ir atvejų, kai nuoširdumas yra esminės svarbos. Kaip žinoti, kai žmogus meluoja? Viena kūno kalbos ekspertė paaiškino, kad yra trys ženklai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį.

Veide yra net 43 skirtingi raumenys, todėl įmanoma net 16 500 skirtingų veido išraiškų. Iš jų apie 3000 yra tiesiogiai siejamos su emocijomis, rašoma thesun.co.uk.  Jei žinote, ko ieškoti, tuomet melagį pastebėti visai nesunku. Kūno kalbos ekspertė Adrianne įsitikinusi, kad yra trys pagrindiniai ženklai, išduodantys meluojantį žmogų.

Melą išduodantys ženklai

Greitai šokinėjantis žvilgsnis

Kai žmogus meluoja, akys nevalingai juda į skirtingas puses – taip bandoma pastebėti, ar niekas nepagauna žmogaus meluojant, o taip pat ir dėl natūralaus kūno „kovok arba spruk“ instinkto.

Greitas mirksėjimas

Jei kalbant tam tikra tema žmogus ima mirksėti greičiau, nei įprastai, tai greičiausiai reiškia, kad žmogus jaučiasi nepatogiai, nes bijo būti pagautas meluojant ir parodo viduje jaučiamą stresą.

Veido lietimas rankomis

Tai taikdariškas elgesys. Jei žmogus dažnai liečia sau veidą, taip greičiausiai yra todėl, kad jis jaučiasi pažeidžiamas ir sutrikęs, o kaklo lietimas išduoda būtent pažeidžiamumą.

Nors daugelis mano, kad aiškiausiai melą išduoda akys, Adrianne sako, kad iš tiesų moksliniai tyrimai to visai nerodo. Taigi, jei dešiniarankis žmogus žiūrį į viršų ir į kairę, gali būti, kad tai – tiesiog atsitiktinumas, ir visai nebūtinai tuo metu yra pasakojama išgalvota istorija. 

Kaip išmokti meluoti?

Norintiems išmokti meluoti nepastebėtiems, Adrianne pataria, kad yra keletas būdų paslėpti emocijas.

Ji sako: „Sėkmingai meluoti mokantys žmonės dažniausiai žino vieną paslaptį, kuri kitiems lieka nepastebima. Daugelis nemokančių meluoti žmonių sakydami netiesą dažnai bando nutaisyti kuo neutralesnę veido išraišką ir įtempia visus veido raumenis, kai iš tiesų tai atrodo labai nenatūraliai, todėl tik sukelia įtarimą. Geriausia meluojant visiškai atpalaiduoti veido raumenis, kad išraiška būtų kuo natūralesnė ir raumenys visai nejudėtų.“


Rašyti komentarą...
R
Ragane
2021-07-09 19:08:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia labai tiktų pritaikyt visai valdančiųjų šaikai
Atsakyti
0

H
Hugo
2021-07-09 21:02:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nekalbėk nesamoniu
Atsakyti
0

J
Jojo
2021-07-09 21:02:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Djdndjxjdncj
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų