Ekspertė atskleidė, kaip sužinoti, ar vaikinas skirtas tau: užteks 2 sekundžių

Jana Hocking pasidalino, kad ji naudoja paprastą metodą, padedantį po keleto pasimatymų nuspręsti ar susitikinėti toliau, ar santykius nutraukti.

Sprendžiant iš pasimatymų programėlių, tokių kaip Tinder ar Bumble, vartotojų skaičiaus, šiuo metu tūkstančiai ieško to vienintelio ar vienintelės pasibaigus karantino apribojimams, rašo dailystar.co.uk.

Tačiau pasimatymų pasaulis gali būti painus ir sudėtingas. Kaip sužinoti ar tas nuostabus žmogus – tavo būsimas sutuoktinis ar blogas pasirinkimas?

Pasimatymų ekspertė teigia, kad yra vienas paprastas dviejų sekundžių testas, kuris bet kam leis nuspręsti ar eisite prie altoriaus su savo išrinktuoju ar išrinktąja, ar santykius nutrauksite. 

Pasitelkite vaizduotę

Jana Hocking pasidalino paprastu būdu, kaip nuspręsti ar pasimatymas yra „tvirtas taip“, ar „griežtas ne“ vos per keletą sekundžių.

 „Dažniausiai tai darau po daugiau pasimatymų ar, tarkim, trijų mėnesių susitikinėjimo. Gerai įsižiūriu į vaikiną ir stengiuosi save įsivaizduoti žengiant pirmus žingsnius link altoriaus. Tuomet susimąstau: ar ten stovėdama ir žiūrėdama į savo išrinktąjį nušvisčiau ir būčiau nuoširdžiai ir besąlygiškai laiminga jį matydama? Ar susimąstyčiau kaip gi man taip velniškai pasisekė, kad už jo išteku? Ar visgi pagalvočiau, kad jis atrodo geras žmogus ir greičiausiai galėtumėm susikurti neblogą gyvenimą kartu, tad susituokiam“.

Pasimatymų ekspertė, turinti savo tinklalaidę „Lyg ir susitikinėjam“, sako, kad jei pasirinkote pirmąjį variantą – likite su tuo vaikinu. Tačiau jeigu galvojate, kad labiau tikėtinas antrasis variantas – nutraukite santykius kuo anksčiau.

Janos nuomone, antrasis scenarijus nesuteikia šansų išskirtinei meilei, jis tikėtinas saugiai meilei.

Tad viskas priklauso nuo to, ar tu nori Pono Tinkamo ar Pono Tinkamo Dabar. Tau pasirinkti!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų