REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Neturiu kam išsipasakoti, todėl nusprendžiau, kad anoniminio laiško forma bus geriausias sprendimas, padėsiantis susiprasti jausmuose ir rasti teisingus atsakymus šiame siaubingame kelyje, kuriame šiuo metu esu“, – tv3.lt atsiųstą laišką pradeda Rugilė iš Kauno.

„Neturiu kam išsipasakoti, todėl nusprendžiau, kad anoniminio laiško forma bus geriausias sprendimas, padėsiantis susiprasti jausmuose ir rasti teisingus atsakymus šiame siaubingame kelyje, kuriame šiuo metu esu“, – tv3.lt atsiųstą laišką pradeda Rugilė iš Kauno.

REKLAMA

Man 28-eri, esu netekėjusi, vieniša mergina. Gyvenu dideliame mieste, atrodo, kad galėčiau čia būti laiminga, nes galimybių ir progų susirasti antrąją pusę – apsčiai.

Buvo laikas, kai vaikščiodavau po klubus, kavines, mylimojo, atrodo, ieškodavau visur, kur tik įmanoma. Net į sporto klubą eidavau su viltimi susitikti būsimąjį vyrą.

Vis dėlto viskas pakrypo ta linkme, kad draugių paraginta, prisiregistravau populiarioje pažinčių programėlėje.

Netruko praeiti savaitė, kaip man parašė iš išvaizdos simpatiškas mano amžiaus vaikinas. Nepuolė jis man suokti gražių žodelių, bendravo įprastai, buvo malonus. Pokalbių temos keitė viena kitą, todėl nutarėme, kad ir susitikus nebus baisu.

REKLAMA
REKLAMA

Pasimatymas vijo pasimatymą, vis dažniau praleisdavome kartu laiką, tačiau netrukus ėmiau stebėtis, kodėl niekada jis man neparašo vakarais, nepasilieka nakvoti.

REKLAMA

Susitikimus jis pradėjo siūlyti pietų pertraukos metu, o savaitgaliais vis turėdavo neatidėliotinų kitų reikalų.

Ėmiau galvoti, kad, galbūt, pažinčių svetainėje jis susipažino su kita mergina, tačiau jis mane užtikrino, kad daugiau simpatijų nėra.

Kai iš jo bendravimo, elgesio ir emocijų supratau, kad aš jam nesu vienintelė, ryžausi atviram pokalbiui. Buvau pasiruošusi išgirsti karčią tiesą.

Deja, tiesa buvo baisesnė, nei aš galėjau įsivaizduoti

Pasirodo, mano ponas šaunusis trejus metus vedęs ir šiuo metu turi metukų dukrytę.

REKLAMA
REKLAMA

Jo žmona, pasirodo, jam tapo neįdomi augindama vaiką, todėl jis paslapčia ėmė ieškoti nuotykių. Tai štai, pastaruoju jo nuotykiu tapau aš. Pasirodo, laiką leidžiu su vedusiu vyru!

Verkiau balsu, nes niekada nemaniau, kad gali mano kelyje pasimaišyti toks kvailys. Negalvojau, kad žmogus, gyvenantis dvigubą gyvenimą, taps ir mano gyvenimo dalimi.

Kai atvėso emocijų audros, paprašiau jo pasitraukti iš mano gyvenimo, nes aš nežadu konkuruoti su šeima ir kūdikiu, tačiau jis nesiliauja – rašo man įvairias žinutes, prašosi į svečius, o kartais, grįždama iš darbo, jį randu prie savo namų laukiantį manęs. Yra net sakęs, kad gali prieš save pakelti ranką, jeigu nebūsiu su juo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tuo pačiu jis man pasakė, kad niekada nepaliks savo šeimos, tačiau nori būti ir su manimi. Esu siaubingoje situacijoje, nes noriu pabėgti nuo jo, tačiau šiuo metu neturiu galimybių. Jis nesupranta, ko aš jo prašau, elgiasi siaubingai ir psichologiškai prieš mane smurtauja.

Nežinau, nei kur eiti, nei kaip elgtis. Tapau meiluže net ne savo noru. Moterys, nepatikėkite tokiais vyrais, kaip aš patikėjau ir atsibuskite laiku.

Autorius: skaitytoja Rugilė

Pasakai, kad viską papasakosi žmonai, jeigu neatstos.
Irgi meilužė ne savo noru
Irgi meilužė ne savo noru
Labai panašiai ir man nutiko. Irgi sužinojau kad jo dukrytei jau metai, o mes tris metus bendravom. Paskui irgi nenorėjo paleisti. Tai tik viena galiu dabar pasakyti nuo pačios priklauso kiek laiko kankinsies. Nes nepaliks jis šeimos. Jei būtų norėjęs būtų palikęs. Ignoruok visais įmanomais būdais. Nekelk telefono, nekalbėk, praeik, trink žinutes jų neskaicius. Jis pasirinko jau. Viskas.
Nepalieka tokie vyrai šeimų niekada net jeigu jų vaikams ir po 20 metų. Čia mano patirtis. O atsakymas vienas-tiesiog jiems taip patogu. Jis žaidžia tavo gyvenimu. Negerbia žmonos. Čia vėl gi mano patirtis. Praeis ne vieni metai,o tu taip ir būsi viena. Ypač per šventes,ar kaip sirgsi. Reikalinga tu tol kol tenkini tik jo poreikius. Aš ir daug metų kentejau tokias manipuliacijas. Paskui prasidėjo manęs menkinimas,žeminimas. Nes nenorėjau pildyti jo norų. Jam tu ne viena ir jis gali net tave išduoti. Pasakyk, kad ką jam daryti su savo gyvybę tai yra tik jo reikalas. Tu už jo gyvybę esi neatsakinga. Jis tikrai gyveno ir gyvens be tavęs nes juk šeima yra kurios kaip sako pats jis nepaliks. Po visko tik tu vienas likusi apdergta purvu ir savo tiesos niekam neirodysi. Čia vėl mano patirtis. Bėk bėk ir bėk kuo toliau nuo jo, neskaityk žinučių,nekelk telefono,būk lauk nuo savęs. Nes kitaip liksi tik jo ilgametę meilužė, sermerge, vieniša mama apleista ir su sugadintą sveikata. Saugok save ir savo gyvenimą. Mylėk save. Ir lauk laisvo bei tikrai tave mylinčios žmogaus. Nedaryk tokių klaidų. Nesižemink. Tu verta būti mylima, būti pirmoje vietoje ir būti laiminga. Pagalvok....
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų