Meghan Markle ir princo Hario laukia dar vienas smūgis: karalienė nusileisti nežada

Karalienė Elžbieta „apsistatė teisininkais“ ir yra „pasiruošusi kovoti“ su būsima princo Hario autobiografija, sako buvęs princesės Dianos liokajus Paulas Burrellis. Paulas Burrellis teigia, kad karalienė pasiruošusi kovoti su princo Haris autobiografija, rašoma mirror.co.uk.

Sasekso hercogas, kartu su žmona praėjusiais metais pasitraukęs iš karališkosios šeimos nario pareigų, kitais metais ruošiasi išleisti autobiografiją, kurioje pasakos apie savo „patirtis, nuotykius, praradimus ir gyvenimo pamokas“, kurios jam padėjo tapti tuo, kuo jis dabar yra.

Karalienė rengia teisininkus

Tuo tarpu buvęs princesės Dianos liokajus sako, kad karalienė Elžbieta „apsistatė teisininkais“ ir yra pasiruošusi kovoti su Haris ir Meghan, kai knyga pasirodys.

Žurnalui „Closer“ jis sakė: „Karalienės apsistatymas teisininkais yra beprecedentis – taip ji nori pasakyti, kad dabar jau gana. Ji yra šiltas žmogus, teisinga, ištikima, atlaidi ir užjaučianti, bet jei ją supykdysi daugiau nei kartą, arba jei jai pameluosi, prarasi jos pagarbą. Panašu, kad viskas nuėjo per toli – Haris su Meghan nė negalvoja nustoti šaudyti sunkiąja artilerija.

Anksčiau galiojo taisyklė „niekada nesiskųsk ir nesiaiškink“ – ji karališkajai šeimai pridėjo paslaptingumo ir privatumo. Bet šiais laikais naujienos socialiniuose tinkluose sklinda tokiu greičiu, kad taisyklė tiesiog nebeveikia, ypač turint omenyje Haris ir Meghan teiginius.“

Paulas taip pat sako, kad monarchė nerimauja, ko dar galima tikėti iš Haris ir Meghan, kurie dabar gyvena Kalifornijoje. Jis pridūrė: „Šis nuolatinis informacijos varvėjimas iš už Atlanto, kuris, regis, niekada nesibaigs, potencialiai gali tiek monarchijai, tiek šeimai labai pakenkti.“

Princas memuaruose žada iškloti viską

Paulas įtaria, kad karalienė nerimauja dėl to, ką toliau darys jos anūkas su žmona ir baiminasi būti priversta jiems atsakyti. Haris žada, kad jo memuarai parodys, kiek daug „bendro“ jis turi su kitais žmonėmis, nepaisant jo karališkojo statuso.

„Rašau ne kaip princas, kuriuo gimiau, bet kaip vyras, kuriuo užaugau.“ – savo pranešime teigė jis. – Per savo gyvenimą man teko dėvėti daugelį skrybėlių – tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme, ir aš tikiuosi, kad papasakojęs savo istoriją, su visais pakilimais ir nuosmukiais, su klaidomis, su visomis išmoktomis pamokomis, parodysiu, kad nesvarbu, kur esame kilę – turime daugiau bendro, nei kartais atrodo.

Jis taip pat sakė, kad jaučiasi dėkingas už galimybę pasidalinti tuo, ko pats išmoko: „Taip pat esu labai dėkingas už galimybę pasidalinti tuo, ką lig šiol gyvenime išmokau, ir džiaugiuosi, kad žmonės galės iš pirmų lūpų išgirsti mano gyvenimo istoriją, kuri bus tiksli ir labai nuoširdi.“


Rašyti komentarą...
N
Nijolė
2021-09-03 08:44:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekada apie savo šeimą, artimuosius nekalbėčiau visiems.....kalbėčiaus tik su jais....
Atsakyti
-4

J
Jidas
2021-09-03 08:00:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vyras uzaugo, kad. tapi padevetos, senos, plastinių operac iju bobeles kilimelis
Atsakyti
-5

A
Arvydas
2021-09-03 08:45:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko nėra juokingiau kai karalius be valdžios. Cirkininkai
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų