Karalienės Elžbietos II komentaras pribloškė: rėžė be gailesčio

Karalienė Elžbieta II pirmą kartą pamačiusi anūką skėlė netikėtą komentarą – žiaurokas jos sąmojis buvo apie kūdikio veido bruožus. Karališkosios šeimos kūdikiais džiaugiamasi visame pasaulyje – daugybė jų gerbėjų džiūgauja juos pirmą kartą pamatę kartu su tėvais.

Neseniai Meghan Markle ir princas Haris susilaukė antrosios atžalos, Lilibet Dianos, kuri gimė 2021 metų birželio 4 dieną. Apie jos gimimą pranešė Sasekso hercogas ir hercogienė – pora paaiškino, kad mergaitei vardas duotas Jos Didenybės, Lilibet prosenelės garbei.

Nors mergaitės vardas ir turi išties ypatingą reikšmę, su savo prosenele ji susipažino tik dabar, nes su tėvais Meghan bei Haris ir vyresniuoju broliu Arčis, kuriam dabar dveji, gyvena Kalifornijoje, rašoma dailystar.co.uk.

Rėžė žiaurų komentarą

Pasakojama, kad anksčiau anūko gimimo proga karalienė skėlė žiaurų komentarą. Šaltinių teigimu, komentaras buvo susijęs su tuo momentu, kai Jos Didenybė pirmą kartą pamatė savo anūką, princą Viljamą, kuris gimė 1982 metų birželio 21 dieną. Princas Čarlzas ir princesė Diana tuomet džiaugėsi savo pirmagimiu, Čarlzas buvo labai laimingas sulaukęs sūnaus.

Pasak „Express“, savo antros eilės pusseserei Patricijai Mountbatten pranešdamas džiugią naujieną Velso princas rašė: „Mūsų mažojo sūnelio gimimas buvo neįtikėtina patirtis – tai man reiškė daugiau, nei būčiau kada nors galėjęs įsivaizduoti. Esu labai dėkingas, kad visą laiką galėjau būti kartu su Diana, nes jaučiuosi glaudžiai dalyvavęs gimimo procese ir buvau apdovanotas galėjimu pamatyti šią mažą būtybę, kuri priklausė mums, nors ir atrodė, kad taip pat priklauso ir visiems kitiems.“

Tačiau pasakojama, karalienės reakcija buvo visiškai kitokia. Ji pasakė: „Ačiū Dievui, kad kad jo ausys ne tokios kaip tėvo.“

Panašu, kad šelmiški jos komentarai apie karališkojoje šeimoje gimstančius vaikus jau yra tapę šeimos klasika. Pasak „Netflix“ dokumentinio filmo „The Royals“ (2013), princas Filipas savo pirmagimį sūnų Čarlzą pasitiko sakydamas, kad jis jam primena slyvų pudingą.

1992 metais išleistoje princesės Dianos biografijoje taip pat rašoma, kad princas Čarlzas ir princesė Diana paskutines šešias savaites prieš gimstant princui Haris buvo labai labai artimi, tačiau praėjus daugeliui metų Diana pasakojo, kad pamatęs kūdikį princas Čarlzas pasakė: „O Dieve, berniukas! Ir dar raudonplaukis!“


Rašyti komentarą...
S
Saulė
2021-08-31 17:09:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokios cia sensacijos,kad taip pasakė,tiek karalienė,tiek princas!!!
Atsakyti
-6

A
Arturas
2021-09-01 09:34:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labas rytas. Na nelabai,nustebino toks jos komentaras ir labiau nuskambėjo kaip atitinkantis realybę,prajuikino,paprasčiausiai ji įžvalgi o pastabumas vos neįžeidė gal skaitytojų ar klausytojus bet kad jau apie tai rašo voena aišku,pqti žiniasklaida šiek tiek per dauk susireikšmina nei pati visuomenė komentaro atžvilgiu. Pats Haris turi vidutiniškai proporcingo dydžio ausis jos tik aiškiai pastebimos dėl savo formos ir šiaip tai normalu kad pastebimos išvis. Gal būt jo geros atminties ar klausos dėka jis buvo itin gerai girdimas ir prisimenamas,karalienės todėl jo sūnus ne paerdėtai gavo tokį komentarą. Atminkite kad daugumoje šeimų,įprasta kad niekas nesidrovi sakyti tai ką pagalvoja garsiai net jei šiek tiek kitiems įžeidžiai ar trukdančiai skamba ir tai yra normalu na bet iš to kas rašoma matyti kad nei trukdo nei ką tik tiek kad buvo pastaba. Geros nuotaikos jums.
Atsakyti
-2

J
Jonas
2021-09-01 10:49:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
....ir ką?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų