Apie šią princų Hario ir Viljamo seserį dar negirdėjote: tam yra svari priežastis

Karališkosios britų šeimos nariai nuolat yra dėmesio centre, tačiau ką iš tikrųjų apie juos žinome? Pavyzdžiui, ar žinojote, kad princai Haris ir Viljamas turi įseserę? Pasirodo, yra priežastis, kodėl neteko apie ją girdėti iki šiol.

7

Princesės Dianos ir princo Čarlzo istorija visiems yra gerai žinoma. Jiedu susituokė, susilaukė vaikų, tačiau jų meilė greit išsisklaidė. Jau prieš santuoką su Diana Čarlzo širdis priklausė kitai, o vestuvės to nepakeitė.

Princas Čarlzas palaikė ryšį su Kamila Parker-Bowles visos santuokos su Diana metu. Jiedu vienas kitam puoselėjo romantiškus jausmus, tačiau vienu metu jų santykiai nutrūko. Jie abu susirado naujus mylimuosius, susituokė su jais, tačiau ir toliau susitikinėjo. Kartą Diana net yra pasakiusi, kad „ši santuoka sudaryta iš trijų žmonių, o ne iš dviejų“.

Nepaisant santykiuose patiriamo spaudimo, Diana savo jausmus laikėsi sau. Ji savo vaidmenį priėmė rimtai, atidavė save labdaringai veiklai. Taip pat ji tapo pop kultūros ikona. Visgi vaikai buvo patys svarbiausi jos gyvenime. Diana beveik nesinaudojo auklių paslaugomis. Ji buvo vienintelė, kuri nuolat rūpinosi savo vaikais. Jos darbotvarkė buvo sudaryta taip, kad netrukdytų jos laikui su vaikais, rašoma „Tips and tricks“.

Po princo Čarlzo ir princesės Dianos skyrybų, ji pakliuvo į avariją. Žinia apie jos mirtį prilygo bombos sprogimui.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Apie šią karališkosios šeimos narę tikriausiai negirdėjote

Kamilos vaikai

2005 metais princas Čarlzas atnaujino savo santykius su Kamila. Pasaulį ši naujiena apstulbino. Diana buvo labai mylima žmonių, todėl gandai, kad princas Čarlzas su ja elgėsi ne visada tinkamai, naujiems jo santykiams nepadėjo. Daugelis žmonių manė, kad Kamila bando užimti Dianos vieta. Nepaisant visko, Kamila ir Čarlzas susituokė ir jis buvo labai laimingas.

Princas Haris viešai prabilo, kad Kamila nebuvo piktoji pamotė, tad tai nuramino žmones. Visgi, į šią santuoką buvo įtraukta ir daugiau vaikų, ne tik princai Haris ir Viljamas. Kamila pati turėjo 2 vaikus iš ankstesnės santuokos. Faktas, kad Kamila turi sūnų, tikriausiai niekam nėra naujas. Tačiau apie jos dukrą žino kur kas mažiau žmonių.

Kamilos sūnus Tomas Parkeris-Bowlesas niekada nebijojo būti dėmesio centre. Jis yra gerbiamas maisto kritikas ir rašytojas. Jis vis pasirodo ir britų televizijoje. Tačiau jo seseriai yra kur kas sunkiau būti dėmesio centre ir ne veltui...

Laura Lopes yra Kamilos dukra. Išskyrus apsilankymus svarbiuose įvykiuose, pavyzdžiui, vestuvėse, ji mėgsta likti nuošalyje. Net ir lankydamasi specialiuose įvykiuose ji stengiasi likti nepastebėta.

To priežastis – jos patirtis su britų žiniasklaida vaikystėje. Kamila buvo žiniasklaidos dėmesyje, todėl ir Tomas su Laura augo jo apsupti.

Dėl visų gandų apie Čarlzo ir Kamilos santykius, Tomas su Laura nuolat turėjo vengti paparacų blyksčių ir Laurai tai buvo itin sunku. Viename interviu Tomas sakė, kad paparacai yra „peštukai. Aš norėjau jiems trenkti į veidą, bet negalėjau“.  Pati Laura pasirinko kitą sprendimą, ji nusprendė tapti nematoma jiems.

Visgi, tai pareikalavo ir aukų. Pavyzdžiui, Laurai teko atsiriboti nuo savo šeimos, kad nepritrauktų žiniasklaidos dėmesio. Aišku, tai nebuvo ir nėra lengva jai pačiai. Tačiau šiuo metu ji yra sukūrusi savo šeima ir jaučiasi labai laiminga.


Rašyti komentarą...
S
Suebija
2021-08-29 07:02:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jokia ne sesuo, ką čia prisvaigot. Nei motina nei tėvas ne tie patys.
Atsakyti
-22

R
Rita
2021-08-29 09:24:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jokia ji ne įseserė, gal prieš rašant reikėtų pasitikslinti. Jų nesieja jokie giminystės ryšiai,.
Atsakyti
-8

B
Blitz
2021-08-29 00:11:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir turtuoliai kartais verkia
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (29)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų