• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Karališkasis fotografas nevyniodamas į vatą išklojo tiesą, ką reiškė fotografuoti Sasekso kunigaikščių princo Harry ir Meghan Markle vestuves.

Karališkasis fotografas nevyniodamas į vatą išklojo tiesą, ką reiškė fotografuoti Sasekso kunigaikščių princo Harry ir Meghan Markle vestuves.

REKLAMA

Neseniai interviu laikraščiui „The Sun“ fotografas Arthuras Edwardsas teigė, kad praėjus šešeriems metams po M. Markle ir princo Harry vestuvių jis gali prisipažinti, kad vestuvės jam buvo „tragiškos“.

Vestuvių dieną pavadino tragiška

„Diena buvo tragiška. Dabar galiu pasakyti, kad tai buvo blogiausios karališkosios vestuvės, kurias teko fotografuoti. Harry buvo pasiryžęs kiek įmanoma labiau užkirsti kelią fotografų darbui“, – sakė A. Edwardsas.

Poros vestuvės įvyko 2018 m. Vindzoro pilies Švento Jurgio koplyčioje, kur, kaip pažymėjo A. Edwardsas, visas nuotraukas teko daryti per atstumą, o tai nebuvo pačios geriausios sąlygos atlikti savo darbą, rašo independent.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

„Viskas buvo daroma naudojant artinantį objektyvą. Atvykusius svečius fotografavau 800 milimetrų objektyvu. Fotografai, kuriuos jie pasamdė šiam darbui, buvo už pusantro metro. Tai buvo tiesiog tragiška“, – sakė jis.

REKLAMA

Netgi kultinis kadras, kai pora iš ceremonijos išvažiavo karieta, nepasiteisino fotografijos požiūriu. „Ir tada, kai jie pravažiavo pr omane karieta, jie žiūrėjo į kitą puse. Taigi, man tai buvo katastrofa“, – prisiminė fotografas.

Mano, kad dirbti trukdė tyčia

Toliau žurnalistas paklausė A. Edwardso, ar kai kurios iš jo minėtų kliūčių buvo sudarytos tyčia. Buvo klausiama: „Ar tai buvo daroma tyčia? Buvote priverstas jaustis nepageidaujamu?“

REKLAMA
REKLAMA

„Man taip atrodo. Taip buvo ne tik man. Taip buvo su visa britų spauda, su kuria daugeliu atžvilgių buvo blogai elgiamasi“, – atsakė A. Edwardsas.

Primename, kad apie sužadėtuves pora paskelbė 2017 m. lapkričio mėnesį. Praėjus daugiau nei pusmečiui, 2018-ųjų gegužę jiedu sumainė aukso žiedus Vindzoro pilyje. Po vestuvių princas Harry ir M. Markle tapo Sasekso kunigaikščiu ir kunigaikštiene.

Vestuvėse dalyvavo princo Harry artimiausi šeimos nariai, dalis Meghan šeimos narių bei artimiausi jų draugai. M. Markle prie altoriaus turėjo lydėti jos tėvas, tačiau jis ceremonijoje nedalyvavo. Pora taip pat pakvietė ir pustrečio tūkstančio Didžiosios Britanijos visuomenės atstovų, kuri stebėjo jų atvykimą į šv. Jurgio koplyčią.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų