Mamos sugalvoti vaikų vardai įsiutino gimines: „Jie mano, kad tai pokštas“

Savo vaikus kitiems pristatanti mama jaučiasi smerkiama, nes dvynius pavadino savo mėgstamiausios grupės „Oasis“ narių vardais.

Renkant vaikui vardą sprendimą nulemti gali pačios įvairiausios priežastys. Galbūt norite vaikui duoti prarasto artimojo vardą, o gal norėtumėte, kad jūsų atžala nešiotų mylimo personažo ar garsenybės vardą.

Viena mama prisipažino, kad padarė būtent taip ir savo dvynius berniukus pavadino savo mėgstamiausios grupės „Oasis“ narių vardais. Nors iš pradžių ji galvojo, kad jos pasirinkimas – tobulas, tačiau neseniai pradėjo nerimauti dėl to, kad kitiems žmonėms atrodo kitaip.

Mama forume „Mumsnet“ pasidalino savo nerimu ir paprašė patarimų – ji sakė mananti, kad žmonės ją smerkia už tai, kad savo berniukus pavadino Liamu ir Noeliu.

Ji rašė: „Ar mane smerkia už vaikų vardus? Aš visada buvau aistringa „Oasis“ gerbėja (nepykite, „Blur“ fanai) – jie man padarė didžiulę įtaką ir visą gyvenimą man teikia įkvėpimo. Kai sužinojau, kad laukiuosi dviejų mažų berniukų, pagalvojau, kad būtų tiesiog nuostabu juos pavadinti brolių Gallagherių vardais! Man tai atrodė labai miela, bet kiti žmonės kažkodėl reaguoja nekaip ir juokiasi, manydami, kad tai – pokštas!!“

Moteris pridūrė, kad jaučiasi „įžeista“, kai žmonės taip reaguoja, išgirdę jos vaikų vardus. Į jos įrašą atsakė daugiau nei 200 žmonių – visi jie dalinosi savo mintimis apie šią situaciją, rašoma mirror.co.uk.

Vienas žmogus komentavo: „Liamas ir Noelis iš tiesų yra visai įprasti, gražūs vardai. Juk tu jų nepavadinai „Ringo“ ar kaip nors kitaip keistai.“

Dar vienas rašė: „Pažįstų žmogų, kuris savo dvynius pavadino Roniu ir Regiu, žymių nusikaltėlių garbei, tai čia dar visai nieko....“


Rašyti komentarą...
P
Psichologė
2021-04-13 16:29:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekada neduokite kitų vardų.Nei savų,artimųjų,Tetų, dėdžių,senelių vardus.Vaikas turi turėt savo vardą,o ne kažkieno garbei duotasTai yra nesąmonė.Vaikas turi turėt savo likimą,o neužkraut dar kito žmogaus likimo.Nes sunkiau įsitvirtinti bus jam gyvenime.
Mada iš vardo išiminėt raidės,sudurtinių vardai.Kai iš dviejų vardų daromas vienas.Daug nesuprantamų,
nesamoningu vardų,kad būtų tik iskirinis.Vardas neturi įžeisti vaiko,kad jo nepravaldžiuotu..Vardus duoda mama,o vyras tik pritaria.Dažniausia vardais nepatenkintos moterys.mažiau vyrai.Vaikas iki dešimt metų žino koks jo vardas.Sekmės jums, išrinkt vaikams vardus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų