Mamos makaronų gudrybė pribloškė internautus: sako, kad išeina daug skanesni

Moteris socialiniuose tinkluose sukėlė šurmulį, papasakojusi, kad ant Bolognese spagečių užsitarkuoja vieno keisto ingrediento, ir tai – ne sūris.

Kalbant apie maistą dažnai paaiškėja, kad žmonės susigalvoja įvairiausių netikėtų ir keistų derinių, kurie šiaip jau neturėtų būti valgomi kartu – tai gali būti ir ananasai ant picos (puikus sumanymas), ir keptų bulvyčių dažymas į ledus. Bet viena moteris nustebino visus, papasakojusi, kokį netikėtą dalyką ji deda ant Bolognese spagečių. Tai – ne parmezano sūris ir ne duona su česnaku.

Ant makaronų tarkuoja virtą kiaušinį

Didžiojoje Britanijoje slaugytoja dirbanti moteris, vardu Emma, „TikTok“ išpopuliarėjo pasidalinusi vaizdo įrašu, kuriame jos vyras ant makaronų patiekalo tarkuoja kietai virtą kiaušinį.

Vaizdo klipe ji sakė: „Taigi, daug kas man sako, kad šitas dalykas keistas, todėl norėjau pasidalinti ir pasižiūrėti, ar dar kas nors taip daro. Ant spagečių su Bolognese padažu užsitarkuoju kiaušinį. Nesu mačiusi, kad dar kas nors taip darytų, todėl nusprendžiau galiausiai išsiaiškinti, ar aš tikrai tokia viena. Ar dar kam nors tai atrodo normalu? Laukiu atsakymų.“

Daugiau nei 88 000 žmonių peržiūrėjo jos vaizdo įrašą, į jį sureagavo ir komentavo tūkstančiai. Daugelis greitai pareiškė, kad taip daryti jokiu būdu negalima, rašoma mirror.co.uk.

Vienas žmogus komentavo: „Neabejoju, kad tai prieštarauja įstatymams... Jei dar ne, būtina tokius dalykus uždrausti.“

Kitas pridėjo: „Ką?? Ne... Ant spagečių su Bolognese padažu užsitarkuoju sūrio.“

„Jei niekada nesi mačiusi, kad kas nors kitas taip darytų, matyt ne šiaip sau“, – teigė trečias. – „Bet jei tau taip skanu, tarkuok kiaušinį ir toliau.“

„Manau, kad galima ramiai sakyti – tu tikrai tokia viena“, – rašė dar vienas.

Receptas iš kartos į kartą

Tačiau atsirado ir tokių, kuriems ši mintis nepasirodė tokia jau bloga – kai kurie prisipažino, kad ir jiems patiktų paragauti makaronų su tokiu pagardu. Dar vienas žmogus Emos prašė pasidalinti šio recepto atsiradimo istorija – kaip ji pirmą kartą sugalvojo ant spagečių su Bolognese padažu užsitarkuoti kiaušinio, todėl kitame savo vaizdo įraše ji paaiškino, kad taip daro visi jos šeimos nariai.

„Tiesą sakant, mano tėtis visada taip darydavo, todėl man atrodė normalu“, – paaiškino ji. – „Taip darydavo ir jo mama, todėl šis receptas mūsų šeimoje perduodamas iš kartos į kartą, ir prieš nufilmuodama šį vaizdo įrašą aš nežinojau, kad tai visai nėra normalu. Mūsų šeimoje taip buvo daroma visada. Bet ar jūs ragavote? Be to, aš ant makaronų tarkuoju ne tik kiaušinį, bet ir sūrio. Tai labai geras derinys, niekaip kitaip spagečių Bolognese nevalgyčiau.“


Rašyti komentarą...
J
Juzė
2021-05-10 22:19:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai grubiausias maisto gaminimo taisyklių ir jo suderinamumo pažeidimas. Už tokius dalykus tik sodinti į cype !!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų