Mama sugalvojo genialų triuką: dabar visada žino, ar jos sūnūs pakelia klozeto dangtį

Mama savo sūnums davė 24 valandas išmokti pakelti klozeto dangtį. Ji po klozeto dangčiu paslėpė staigmeną ir nustebusi pamatė, kad ji taip ir liko nerasta.

Sumani mama papasakojo geriausią savo strategiją išsiaiškinti, ar jos sūnūs pakelia klozeto dangtį. Savo metodu „Tik Tok“ pasidalinusi mama, vardu Cathy, pasakoja, kad tualetą labai dažnai randa nešvarų, nors jos sūnūs sako, kad visų taisyklių laikosi.

Moteris idėjų sėmėsi iš kitos šio socialinio tinklo naudotojos, kuri teisybei išsiaiškinti naudojo pinigus ir nusprendė patikrinti, ar jos sumanytas metodas suveiks, rašoma dailystar.co.uk.

Savo įraše Cathy pasakoja: „Kai gyveni namuose, pilnuose berniukų, kurie visi sako, kad pakelia klozeto dangtį – pažiūrėsim!“

Genialią mintį sumaniusi mama į permatomą plastikinį maišelį įdeda 20 svarų banknotą ir jį pritvirtina prie apatinės klozeto dangčio pusės, o tada dangtį nuleidžia. Jos vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas net 2,8 milijono kartų – kitos jai pritariančios mamos gyrė ją už puikią mintį.

Viena jų juokavo: „Tavo pinigai čia bus saugesni, nei banke.“ Kita siūlė: „Dar gali pinigų įdėti į tuščią tualetinio popieriaus rulonėlį, nes, panašu, niekas ir jo nekeičia.“

„Nuostabi mintis!“ – rašė trečia. – „Ar kas nors rado pinigus?“

Po dviejų dienų Cathy pasidalino atnaujinimu – ji nuėjo patikrinti, ar pinigai vis dar ten, kur ji juos paliko. Moteris sako, kad savo berniukams davė 24 valandų limitą. Vaizdo įraše ji pakelia klozeto dangtį ir parodo, kad pinigų ten nebėra.

„Mano vyriausias sūnus išėjo į parduotuvę kažko nusipirkti.“ – sako ji.

Komentaruose ji pridėjo: „Tiesą sakant, tikėjausi, kad pinigai vis dar bus ten pat ir galėsiu filmuoti antrą dalį. Esu tikra, kad jis nuo šiol visada pakels dangtį.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų