Mama siekia savo vaikus paversti garsenybėmis: „Nenorėčiau, kad jie būtų teisininkai“

Daugelis tėvų nori, kad jų vaikai mokytųsi ir stengtųsi pasiekti kuo geresnių rezultatų. Tačiau taip galvoja toli gražu ne visi. Štai viena mama nori, kad jos vaikai vietoj mokslų mokykloje geriau mokytųsi, kaip reikia išgarsėti.

6

38-erių Carla Bellucci priėmė sprendimą, kad jos vaikams neverta siekti mokslo aukštumų, tad jau kurį laiką jie neatliko jokių su tuo susijusių darbų. Vietoj to Carla daro viską, kad padėtų išgarsėti dviem iš trijų savo vaikų – 16-metei Tanishai ir 8-mečiui Jaydenui.

„Norėčiau, kad ji būtų garsi, o ne teisininkė ar panašiai. Vienintelis dalykas, kurį per tą laiką, kai yra nuotolinis mokymasis namuose, perskaitė Tanisha, yra „Instagram“ naujinimai, o vienintelė matematika, kuria ji užsiėmė, yra išsiaiškinti, kiek ji turi sekėjų.

Jos nedomina mokslai ir aš neketinu jos versti to daryti“, – closeronline.com sako Carla.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mama savo vaikus ruošia tapti garsenybėmis: vietoj mokslų žiūri televizorių ir darosi makiažą

Ji pridūrė, kad svarbesni įgūdžiai šiuo metu yra dukrai išmokti pasidaryti makiažą, prisiauginti plaukus, darytis fotosesijas ir mokytis naujų pozų:

„Jos gyvenimo tikslas yra pasirodyti realybės šou ir tam jai nereikia mokslų. Noriu, kad ji būtų garsi, nes manau, kad tai geriausias būdas gyventi. Jaydenas nori būti aktoriumi, todėl jis kiekvieną dieną žiūri filmus ir serialus.“

Taip pat moteris sako, kad „bjaurūs žmonės nieko gyvenime nepasiekia ir, nors Tanisha yra nuostabi, jai ateityje tikriausiai reikės šiek tiek plastikos chirurgų pagalbos.“

Carla pasidalija ir kaip atrodo vaikų dienotvarkė, kai jie dėl koronaviruso pandemijos negali eiti į mokyklą.

„Vaikai iš lovos pakyla 10 valandą, Jaydenas eina tiesiai prie televizoriaus, kad pradėtų žiūrėti laidas. Tuo metu mes su Tanisha kelias valandas skiriame darbui su socialiniais tinklais – prieš fotografavimąsi ar filmavimąsi pritaikome jai dirbtines blakstienas, nagus, plaukus bei padarome makiažą“, – pasakoja ji.

Tanisha kuria vaizdo įrašus socialinei platformai „TikTok“ ir daug laiko praleidžia stebėdama kitų video:

REKLAMA

„Tai padės jos ateičiai, todėl aš skatinu ją tai daryti. Vėliau tai bus raktas į sėkmę.“

Carla jau išleido šimtus svarų Tanishos drabužiams. Mama dukrai perka seksualius drabužius, nes mano, kad tai padės sulaukti daugiau dėmesio.

„Aš turiu prieigą prie jos socialinių tinklų, todėl dažnai tikrinu komentarus. Šiek tiek jaudinuosi dėl pedofilų, bet visi tai daro ir ji turi kažkaip išsiskirti. Prieš porą dienų su manimi susiekė mano draugė, nes pamatė Tanishos vaizdo įrašą su trumpais šortukais ir pilvo nedengiančia palaidine.

Ji manė, kad turėčiau apie tai žinoti, nes jai tai pasirodė labai šokiruojantis dalykas. Atsakiau, kad aš pati ją paskatinau tai padaryti!“


Rašyti komentarą...
M
Martynas
2021-02-20 18:12:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išdurnėjo visiškai tėvai. Rizikuoja vaikų likimu.
Atsakyti
-1

V
Vita
2021-02-20 18:31:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ner baisiau,kai tėvai sprenžia vaikų gyvenimus,Tesiog žaidžia su jų likimais?Tai gadindami vaikų gyvenimus,,jiems visatai ne motais.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų