Tragiškas gaisras iš pasvaliečių šeimos atėmė viską: neįgalus sūnus pats šliaužė iki durų

Pasvalio rajone pirmadienį kilęs gaisras iš Linos ir jos šeimos atėmė viską. Lina su šeima, dabar degėsiais virtusiame name, praleido 25-erius metus. Viską pasiglemžęs gaisras kilo nuo namuose veikusio šaldiklio.

Namuose nelaimės metu buvo likęs jos negalią turintis 25-erių metų sūnus, du šunys ir katė. Nors mylimų augintinių išgelbėti nepavyko, visa laimė, kad jos sūnui pavyko prišliaužti iki lauko durų.

„Jis buvo apsinuodijęs dūmais, todėl atsidūrė ligoninėje. Šiandien buvome pas gydytoją. Gavosi plaučių uždegimas ir plaučių spazmai“, – pasakojo Lina.

Kol kas Lina su šeima glaudžiasi kitoje gatvės pusėje esančiame negyvename name, kuriame šeimai leido trumpai pagyventi. Likimas Linos šeimai yra skyręs nemažai iššūkių: Linos vyras Rimantas serga vėžiu. Gydymo kursą jau praėjęs vyras, pasak Linos, šiuo metu dirba namuose.

Lina dėkoja jai pagelbėti nusprendusiems žmonėms: „Drabužių tikrai turime, ačiū visiems, kurie padėjo.“ Vis dėlto gaisras pasiglemžė visą šeimos užgyventą turtą, todėl daugelio dalykų dar trūksta. „Iš buitinės technikos nieko neturime. Nebeliko nieko. Interneto negaunu, nes tapatybės kortelės neišduoda“, – išgyvenimais dalijosi Lina.

Pasak jos, su dokumentų išdavimu kilo ir daugiau problemų. „Vos ne vos prisiprašiau migracijos tarnybos, kad išduotų sūnaus dokumentus. Turime teismo sprendimą dėl neveiksnumo, kuriame nebuvo įrašytas sakinys, kad mama globėja, ir gali migracijos tarnyboje tvarkyti dokumentus“, – pasakojo Lina.

Pušaloto seniūnė Paulyna Stravinskienė sakė, kad su šeima niekada nekilo jokių problemų, žmonės buvo tvarkingi, gyveno normalų gyvenimą.

Norintys finansiškai paremti gaisro metu nukentėjusią šeimą pinigus gali pervesti į Linos arba jos vyro asmenines sąskaitas, mokėjimo paskirtyje įrašydami „Auka nukentėjusiems nuo gaisro“: a. s LT207300010026536568 Lina Šidagienė; a. s LT917044000098640091 Rimantas Šidagis.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2021-02-19 12:47:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl nelaimės atveju žmogui pirmiausiai nepadeda savivaldybė? Gėda.
Atsakyti
-1

V
Virginija
2021-02-21 19:36:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nelikit abejingi šiai nelaimei.Tikimės,kad ir valdžios atstovai neliks abejingi ir nenustums į antrą planą šios istorijos.
Atsakyti
0

S
Stefa
2021-02-22 16:56:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jum su galva matosi ne kas ponia.. pasilikit savo komentarus sau ir dziaukites, kad jus nepripratus prie savivaldybes
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų