Mama pribloškė net medikus: per metus pagimdė keturis vaikus

31-ių metų pradinių klasių mokytoja Jessica Pritchard iš Šefyldo 2020 gegužę pagimdė dukrelę Mia, o po 11 mėnesių susilaukė trynukų.

Jessica atskleidė, kad ji ir jos 34-ių partneris Haris Williamsas buvo sukrėsti išgirdę, kad laukiasi trynukų − Haris netikėjo naujienomis, kol nepamatė kūdikių ultragarso tyrimo nuotraukose.

Trynukai gimė šių metų balandžio mėnesį − pora susilaukė dukterų Ellos ir Olivijos bei sūnaus Džordžo, kurie svėrė atitinkamai 1623 g, 1729 g ir 1672g.

Pora dabar turi penkis vaikus, tačiau Jessica sako, kad jaučiasi „tokia laiminga ir palaiminta“, susilaukusi jauniausiųjų šeimos narių, rašo thesun.co.uk.

„Jau 12 mėnesių gyvenome tarsi sūkuryje, o dabar prisidėjo dar trys“, − sakė ji.

Pastojo būdama motinystės atostogose

„Valgymo laikas yra itin įdomus, nes visus reikia maitinti vienu metu. Be to, kad vien maitinimas užtrunka ilgiau, taip pat reikia dar pakeisti sauskelnes trims, o ne vienam. Tereikia daugiau organizuotumo, nors ir šiaip esu tokia“.

Jessica dar buvo motinystės atostogose, kai vėl pastojo 2020 metų spalio mėnesį, po dukrelės Mia gimimo vos praėjus penkiems mėnesiams.

Dėl pandemijos Jessica į tyrimą ultragarsu nuvyko viena, o grįžus namo, džiugią žinią, jog laukiasi ne vieno, o trijų kūdikių, savo partneriui Harry pranešė pati.

„Dėl griežtų karantino reikalavimų ultragarso tyrime buvau viena. Tyrimą atlikusi gydytoja pasakė, kad laukiuosi dvynių. Žinia buvo pribloškianti, tačiau netrukus ji pranešė, kad yra ir trečias!“, − prisimena Jessica.

„Netekau žado. Pradžioje negalėjau patikėti. Grįžau namo pas Harry ir dukreles. Kadangi rizika išnešioti trynukus yra gana didelė, nenorėjau prie vaikų nieko sakyti“, − tęsia moteris.

Harry naujiena apie trynukus taip pribloškė, kad jis nepatikėjo, kol nepamatė ultragarso nuotraukų. „Kai galiausiai jam pasakiau, jis neteko žado. Netikėjo manimi, kol neparodžiau nuotraukų“ – sakė ji.

„Mums tikrai buvo didelis šokas, tačiau kiekvienas nėštumas jau savaime yra palaima, tad ir savąjį priėmėme taip pat kaip palaimą“, − tvirtino Jessica.

Dėkinga medicinos personalui

37-tą nėštumo savaitę Jessica pagimdė trynukus, o sekančias septynias savaites jie praleido intensyvios naujagimių priežiūros skyriuje.

Moteris nepaprastai dėkinga visam medicinos personalui už rūpestingumą ir supratingumą, mat moteriai reikėjo nuolat pabūti ir namuose su savo 11 mėnesių dukrele.

Dabar trynukai jau namuose kartu su savo seserimis, o Jessica džiaugiasi, kad vyresnioji dukra Molly labai „mėgsta būti didžiąja seserimi“.

Ji sakė: „Ji dievina juos visus. Ji tokia gera sesuo ir nori visą laiką padėti. Trynukai puikiai laikosi dienos režimo, aš ir šiaip esu gana organizuota, todėl, grįžus namo, mums viskas sekasi puikiai“.


Rašyti komentarą...
V
Vitalija
2021-08-05 15:17:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš pati esu iš trynukų,tik du užaugom.Svoris buvo panašus 1500g ir 1700g.Nelengva buvo mamai mus auginti,bet užaugo dori vaikai.
Atsakyti
0

N
Nesvarbu
2021-08-09 21:22:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ponia,no kas čia tokio???
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų