Dukros vardas įžiebė karą tarp marčios ir anytos: tikina, kad sugadins gyvenimą

Mama paaiškino, kad nerimauja dėl savo anytos reakcijos į dukters vardą, kurį ji pavadino „neskoningu“.

Moteris internete paprašė internautų patarimo po to, kai jos anyta atsisakė anūkę vadinti tėvų parinktu vardu, rašo thesun.co.uk.

Ji pasakė: „Savo dukterį pavadinau savo močiutės garbei Honey (medus)-Šarlote. Man visada patiko Honey vardas ir žinau, kad kai ji bus vyresnė, galės vadintis Šarlote, tačiau parinkau neįprastą vardą, nes jis man tiesiog „prilipo“.

Anyta vadina ją arba Princese arba Lottie, ir nuoširdžiai nekenčiu šio vardo. Jai pasakiau, kad jeigu taip nori, gali anūkę vadinti Lola, Čarli, Karly. Mudu su vyru net kartais ją vadinam Harley – vienu iš mūsų rinktų vardų“.

Moteris pasakė savo anytai, kad jai Lottie vardas asocijuojasi su žmogumi, kurio ji nemėgsta.

Kilo didžiulis ginčas

Ji pasakojo: „Kilo didžiulis ginčas, kad aš savo dukrą pasmerkiau patyčioms parinkusi vardą, kuris laikomas paniekinamu, ir kad dukra vėliau už tai manęs nekęs, o Lottie visiškai normalus vardas mergaitei. Lottie buvo jos mamos vardas, ir ji nusiminė, kad aš, parinkdama „neskoningą  pigų“ vardą, įžeidžiu ją ir savo vyrą“.

Ir daugelis žmonių pritarė anytai, nors kai kam tas vardas ir patiko.

Vienas pastebėjo: „Nenoriu būti žiaurus, tačiau aš net šuns taip nepavadinčiau, o dabar tai  vaikas, kurio vardas figūruos dokumentuose. Tuo vardu ją kvies mokytojai. Su šiuo vardu ji ieškos darbo, jį pateiks akademiniam personalui, universiteto dėstytojams. Tai tiesiog kvaila. Galėjote bent pavadinti ją Šarlote-Honey. Bet tik ne atvirkščiai. Jokiam žmogui tokio vardo negalima suteikti“.

Kitas pritarė: „Vaikui davėte siaubingą vardą, bet kokia pravardė būtų geriau nei šis vardas. Kai kurie žmonės sugalvos savo pravardes jūsų vaikui, o jūs jų net paskųsti negalėsite, nebent tai būtų niekinanti pravardė“.

„Paaugusi ji pati pasirinks sau patinkantį vardą“, − diplomatiškai pastebėjo trečias.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų