REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Žiūrovų pamėgtoje TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ apsilankė žavioji mados ekspertė Marija Palaikytė. Šį kartą žinoma moteris dalijosi mintimis apie tvaresnius sprendimus mados srityje ir „Vinted“ vaidmenį savo gyvenime.

Žiūrovų pamėgtoje TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ apsilankė žavioji mados ekspertė Marija Palaikytė. Šį kartą žinoma moteris dalijosi mintimis apie tvaresnius sprendimus mados srityje ir „Vinted“ vaidmenį savo gyvenime.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Žavisi vintažine mada

M. Palaikytė sako, kad norint atrodyti stilingai, visai nebūtina pirkti vien tik naujos gamybos apdarus, pasirodo, kad galima pasipuošti vintažiniais drabužiais ir aksesuarais.

REKLAMA

„Vintažas yra puiki alternatyva. Už mažesnes investicijas, gali atrodyti originaliai ir kokybiškai. Pagalvokim, kodėl drabužius, kuriems gali būti dvidešimt ir daugiau metų, mes galime įsigyti ir dėvėti dabar. Atsakymas paprastas – jie puikiai atlaikė laiko išbandymą. Pati savo drabužinėje turiu labai daug aksesuarų, kurie yra vintažiniai, ir aš labai didžiuojuosi, kad tie daiktai yra tokie ilgaamžiai. Be to, tokie daiktai nutiesia tiltą tarp dabarties ir mados istorijos. Manau, tame yra daug žavesio“, – šypsosi pašnekovė.

REKLAMA
REKLAMA

Sėkmingas įvaizdis veda į sėkmę darbe

Norint atrodyti gražiai, stilingai ir tvarkingai, spintoje vertėtų vadovautis taisyklėmis. M. Palaikytė sako, kad visuomet atrodyti puikiai jai labiausiai padeda viena paprasta taisyklė – mados ekspertė savo spintą yra padalijusi į dvi dalis.

„Manau, kad mano drabužinė yra labai aiškiai suskirstyta į darbo aprangą ir įkvėpimo aprangą. Visada sakau, kad turime suformuoti drabužinę, kuri atitinka mūsų veiklos sritį, kuri atitinka terpę, kurioje dirbame. Vadinu tai sėkmingu įvaizdžiu, nes manau, kad tinkamas įvaizdis gali labai prisidėti prie sėkmės darbe. Iš kitos pusės, labai svarbu suprasti, kad mes rengiamės ne tik dėl kitų, bet ir dėl savęs – juk drabužis gali arba mus įkvėpti, arba slopinti. Priklausomai nuo aprangos, keičiasi ne tik mūsų nuotaika ir pasitikėjimas savimi, bet net ir mūsų laikysena“, – pasakoja M. Palaikytė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ištikima „Vinted“ naudotoja

Paklausta, ką daro su nebedėvimais drabužiais, mados ekspertė atvira – tokia problema kartais iškyla, tačiau drabužių ji nekaupia. Priešingai – stengiasi perleisti juos kitiems, todėl parduoda platformoje „Vinted“.

„Drabužius šioje platformoje parduodu nuolat, nes manau, kad svarbiausias dalykas – nekaupti. Jeigu mums kažkoks daiktas yra nebetinkamas, arba jeigu suprantame, kad niekada mums nebepasitarnaus, tada tokių daiktų nelaikykime ir jų nekaupkime. Svarbu suprasti, kad mums nereikalingi daiktai gali atrasti antrą gyvenimą, nudžiuginti kitą žmogų, puikiai jam tikti ir tęsti savo kelionę prasmingai. Iš kitos pusės, tai kartu sudaro galimybę vietoje to daikto įgyti ir kažką naujo. Taigi, aš „Vinted“ parduodu nuolat, gal tik perku rečiau“, – atvirauja žinoma moteris.

REKLAMA

Pokyčiai mados industrijoje – akivaizdūs

Ne paslaptis, kad mados industrija dažnai kritikuojama už perteklinę gamybą, gamtos taršą ir neatsakingo vartojimo skatinimą. Vis dėlto, M. Palaikytė pastebi, kad drabužių kūrėjai ir gamintojai vis labiau atsigręžia į tvarius sprendimus.

„Noriu pabrėžti, kad mados industrija šiuo metu keičiasi. Išgyvenamas didelis šuolis, bendradarbiaujama su technologijų kūrėjais ir ieškoma tvaresnių drabužių gamybos sprendimų. Keičiasi audiniai, atsiranda inovatyvių, mados pasaulis atsisako natūralaus kailio, o laikui bėgant, planuojama atsisakyti ir natūralių plunksnų, egzotinės odos ir taip toliau. Manau, kad ateitis yra tokia, kad mums nereikės eiti į kompromisą tarp etikos ir estetikos. Galėsime turėti patrauklią ir gražią madą, kuri bus etiška“, – šypsosi pašnekovė.

Visą „Pasaulis pagal moteris“ laidą galite pamatyti čia, o visas naujienas sekite naujienų portale tv3.lt.

Šita "ekspertė" (ir kiti panašūs veikėjai ) vaidina už pinigus ( reik manyt,tikrai ne už mažus!), kad apsipirkinėja "skudurynuose", juos dabar pavadinę "VINTED" internetinio apsipirkimo platforma. Tegul nejuokina voverių ir nekabina makaronų ant ausų žmonėms, kurie TIKRAI neišgali pirkti naujų ir madingų ( "elito" nuomone) drabužių, todėl perka "Humanose", "Gausose" ir kitokiose panašaus profilio dėvėtų rūbų parduotuvėse. Jie patys / -ios visuomet apsirengę madingiausiais drabužiais, dažnai net vienetiniais, kurtais žymių dizainerių, o prieš TV kameras už pinigus tampa tokiais / -iomis pilkomis pelytėmis su kažkieno nešiotais skudurėliais, vaidindami "tvarius", "žalius" ir visokius kitokius "pažangius". Tačiau taip nėra, kaip jie kalba. Ir žmonės mato bei supranta tą jų maivymąsi bei veidmainystę.
Jei negerbiat kitų, tai gerbkit bent patys save, "įtakotukai" !
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų