Kiekvienas žingsnis svarbus
REKLAMA
Renata Šakalytė-Jakovleva (nuotr. Organizatorių) Renata Šakalytė-Jakovleva (nuotr. Organizatorių)

Renata Šakalytė-Jakovleva: „Naujus drabužius perku itin retai“

Vis garsiau kalbant apie atsakingą apsipirkimą ir tvarų gyvenimo būdą, pokyčių imasi daugelis žmonių, o tarp jų ir garsūs Lietuvos televizijos veidai. Šį kartą mintimis ir patirtimi apie atsakingą  apsipirkimą ir gamtos tausojimo idėjas dalijasi TV3 televizijos laidų vedėja, žurnalistė, Renata Šakalytė-Jakovleva.
REKLAMA
Edita Užaitė (nuotr. tv3.lt) Edita Užaitė (nuotr. tv3.lt)

Edita Užaitė skatina sąmoningumą: „Teršdamas gamtą tu kenki pats sau“

Jau dabar naujienų portale tv3.lt žiūrovai gali išvysti naujausią laidos „Pasikalbėkim“ su Renata Šakalyte-Jakovleva epizodą. Šį kartą laidoje savo patirtimi dalijosi aktorė, meditacijos centro įkūrėja Edita Užaitė. Įkvėpimo ieško kitų pavyzdžiuose Ne paslaptis, kad aktorė Edita Užaitė jau kurį laiką yra visa galva pasinėrusi į prasmingas veiklas.
REKLAMA
Živilė Vaškytė (nuotr. tv3.lt) Živilė Vaškytė (nuotr. tv3.lt)

Živilė Vaškytė-Lubienė: „Jau gana apsimetinėti, kad ledynai netirpsta, o klimatas nešyla“

Naujienų portale tv3.lt žiūrovai gali išvysti naujausią laidos „Pasikalbėkim“ su Renata Šakalyte-Jakovleva epizodą. Šį kartą laidoje svečiavosi žurnalistė, TV laidų vedėja Živilė Vaškytė-Lubienė. Pandemija įkvėpė pokyčiams Paklausta apie gyvenimo pokyčius Živilė Vaškytė-Lubienė neslepia – prieš keletą metų kilusi pandemija privertė susimąstyti ir pasverti savo vertybes.
REKLAMA
„Moterys meluoja geriau“ jungiasi prie TV3 ir „Vinted“ iniciatyvos: skatina sąmoningumą  „Moterys meluoja geriau“ jungiasi prie TV3 ir „Vinted“ iniciatyvos: skatina sąmoningumą

„Moterys meluoja geriau“ jungiasi prie TV3 ir „Vinted“ iniciatyvos: skatina sąmoningumą

Vis garsiau kalbant apie gamtos išteklių tausojimą ir sąmoningą apsipirkimą, šias idėjas ima skatinti ir visiems puikiai žinomi televizijos veidai. Kilniam tikslui jėgas suvienijo ir TV3 su „Vinted“ bei paskelbė projektą „Kiekvienas žingsnis svarbus“. Projekte dalyvauja kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigždės: Gintarė Latvėnaitė, Agnė Šataitė bei Deimantė Bubelytė.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų