Rašyti komentarą...
Kas čia per ekspertė...nejuokinkit Lietuvos
Dar viena ekspertė ,viena buvo,neliko pagaliau.Is kur būsi,akys siauros,gal iš Uzbekistano ar kitos čiurku šalies.Scenos
narkošom ,alchogolikam patarinėk kaip
tuti atrodyti.
Ekspertė,o pati ,kaip atrodo?Tokių eksperčių,pilnos kertes.Lai i save ,tegul pasižiuri,tai gal veidrodžio neturi?.
Šita "ekspertė" (ir kiti panašūs veikėjai ) vaidina už pinigus ( reik manyt,tikrai ne už mažus!), kad apsipirkinėja "skudurynuose", juos dabar pavadinę "VINTED" internetinio apsipirkimo platforma. Tegul nejuokina voverių ir nekabina makaronų ant ausų žmonėms, kurie TIKRAI neišgali pirkti naujų ir madingų ( "elito" nuomone) drabužių, todėl perka "Humanose", "Gausose" ir kitokiose panašaus profilio dėvėtų rūbų parduotuvėse. Jie patys / -ios visuomet apsirengę madingiausiais drabužiais, dažnai net vienetiniais, kurtais žymių dizainerių, o prieš TV kameras už pinigus tampa tokiais / -iomis pilkomis pelytėmis su kažkieno nešiotais skudurėliais, vaidindami "tvarius", "žalius" ir visokius kitokius "pažangius". Tačiau taip nėra, kaip jie kalba. Ir žmonės mato bei supranta tą jų maivymąsi bei veidmainystę.
Jei negerbiat kitų, tai gerbkit bent patys save, "įtakotukai" !
Uostik mados experte
Kur įgijo ekspertės kvalifikaciją? Kokius turi ekspertės statusą patvirtinančius dokumentus - licencijas, sertifikatus, diplomus? Kokius reikšmingus darbus atliko, kad būtų suteikta ekspertės kvalifikacija?
Grazi sita motera.
@Ilgas dažnai ji pati atrodo "priekaištingai"

Skaitomiausios naujienos
Į viršų