• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Priešlaikinė ejakuliacija tai ejakuliacija, kuri įvyksta pernelyg greitai – dažniausiai per 1-2 minutes nuo vaginalinės penetracijos pradžios.

Priešlaikinė ejakuliacija tai ejakuliacija, kuri įvyksta pernelyg greitai – dažniausiai per 1-2 minutes nuo vaginalinės penetracijos pradžios.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Priešlaikinė ejakuliacija mediciniškai gali būti nustatoma tik remiantis tam tikrais kriterijais: laikas iki ejakuliacijos trumpesnis nei 2 minutės, pasikartojanti priešlaikinė ejakuliacija po minimalios seksualinės stimuliacijos (anksčiau nei to nori pacientas), psichologinė būklė (vyras dėl priešlaikinės ejakuliacijos kenčia, jaučia nusivylimą nerimą, nepasitikėjimą savimi ir patiria sunkumų santykiuose su partnere).

REKLAMA

Priešlaikinė ejakuliacija gali būti pirminė arba antrinė. Pirminė tai visą gyvenimą kamuojanti problema, o antrinė - įgytą priešlaikinę ejakuliaciją. Pirminė priešlaikinė ejakuliacija yra toks lytinės sveikatos sutrikimas, kuris pasireiškia jau nuo pirmųjų lytinių santykių.

Visą gyvenimą trunkanti priešlaikinė ejakuliacija pasitaiko daug dažniau nei antrinė. Manoma, kad pirminė priešlaikinė ejakuliacija kamuoja maždaug du trečdalius vyrų, kurie skundžiasi priešlaikine ejakuliacija. Pirminė priešlaikinė ejakuliacija pasireiškia nuo pirmųjų arba beveik pirmųjų lytinių santykių ir trunka visą gyvenimą, o bėgant laikui, situacija gali tik blogėti. Pernelyg ankstyvas sėklos išmetimas įvyksta praktiškai kiekvieną kartą, kai tik mėginama suartėti. Gana didelei daliai lytiškai aktyvių vyrų ejakuliacija įvyksta dar glamonių metu, dėl to ypatingai kenčia lytinio akto kokybė ir partnerių pasitenkinimas.

REKLAMA
REKLAMA

Įgyta arba antrinė priešlaikinė ejakuliacija gali atsirasti bet kuriuo gyvenimo momentu (nors prieš tai ejakuliacijos procesas buvo gana normalus ir nesukeliantis per daug klausimų ar nepatogumų), bet pasitaiko žymiai rečiau nei pirminė.

Antrinę priešlaikinę ejakuliaciją taip pat būtina gydyti. Lietuvoje yra vienintelis geriamas vaistas, skirtas priešlaikinės ejakuliacijos problemai gydyti. Šis vaistinis preparatas pailgina laiką iki sėklos išmetimo ir gali pagerinti ejakuliacijos kontroliavimą.

Šį vaistą gali rekomenduoti gydytojas urologas. Visada, dėl bet kokio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojami vaistai gali pakenkti sveikatai. Geriausia kreiptis į gydytoją urologą arba seksologą ir atvirai pasikalbėti apie problemas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų