vyrų sveikata

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vyrų sveikata“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vyrų sveikata“.
REKLAMA
Lytinės sveikatos sutrikimas apie kurį nutylima (nuotr. Shutterstock.com) Lytinės sveikatos sutrikimas apie kurį nutylima (nuotr. Shutterstock.com)

Lytinės sveikatos sutrikimas, apie kurį nutylima

Priešlaikinė ejakuliacija tai ejakuliacija, kuri įvyksta pernelyg greitai – dažniausiai per 1-2 minutes nuo vaginalinės penetracijos pradžios. Priešlaikinė ejakuliacija mediciniškai gali būti nustatoma tik remiantis tam tikrais kriterijais: laikas iki ejakuliacijos trumpesnis nei 2 minutės, pasikartojanti priešlaikinė ejakuliacija po minimalios seksualinės stimuliacijos (anksčiau nei to nori pacientas), psichologinė būklė (vyras dėl priešlaikinės ejakuliacijos kenčia, jaučia nusivylimą nerimą,...
2024-02-28
REKLAMA
Dažna, tačiau retai atpažįstama vyrų problema (nuotr. Shutterstock.com) Dažna, tačiau retai atpažįstama vyrų problema (nuotr. Shutterstock.com)

Dažna, tačiau retai atpažįstama vyrų problema

Priešlaikinė ejakuliacija tai situacija, kai vyrams ejakuliacija įvyksta pernelyg greitai, dažnai netgi prieš arba iškart po lytinio akto pradžios. Ši problema gali turėti įvairių priežasčių ir daryti didelę įtaką lytiniam gyvenimui bei poros santykiams.
2024-02-26
REKLAMA
Ką reikia žinoti apie prostatos hiperplaziją (nuotr. Shutterstock.com) Ką reikia žinoti apie prostatos hiperplaziją (nuotr. Shutterstock.com)

Ką reikia žinoti apie prostatos hiperplaziją

Gerybinė prostatos hiperplazija (GPH) yra dažniausia vyresnių vyrų apatinių šlapimo takų problema. Tai yra prostatos padidėjimas, kuris gali sukelti įvairių šlapinimosi sutrikimų, tokių kaip silpna arba nutrūkstanti šlapimo srovė, sunkumai pradedant šlapintis, staiga atsirandantis noras šlapintis, jausmas, kad šlapimo pūslė nepilnai išsituštino, šlapimo nelaikymas ir kt. Yra įvairių GPH atsiradimo priežasčių.
2023-11-30

Šio vaisiaus sultys gerina erekciją: nustebsite sužinoję

Kai kurie tyrimai rodo, kad arbūzas gali būti tinkamas „Viagros“ pakaitalas erekcijos sutrikimų turintiems žmonėms. Viagros ir kitų erekcijos sutrikimų (ED) gydymo būdų atsiradimas sukėlė revoliuciją seksualinės medicinos pasaulyje. ED vaistai tinka ne visiems vyrams. Kai kuriems vyrams pasireiškia šalutinis poveikis, o  arbūzai yra saugi alternatyva, kuri greičiausiai nesukels rimto šalutinio poveikio. Arbūzas yra natūralus citrulino šaltinis.
2023-10-08

Priešlaikinė ejakuliacija: kas tai ir kaip ją gydyti?

Manoma, kad apie 5 proc. vyrų patiria priešlaikinę ejakuliaciją, tačiau šios problemos sprendimo būdą surasti sudėtinga. Priešlaikinė ejakuliacija sukelia tokį didelį diskomfortą ir nusivylimą savimi, kad daugelis pacientų ima apskritai vengti lytinių santykių, o lytiniai santykiai vietoje malonumo ima kelti nerimą ir pyktį. Priešlaikinės ejakuliacijos tipai Priešlaikinė ejakuliacija, visada arba beveik visada įvyksta per pirmąją minutę po įsiskverbimo į makštį.
2023-03-21

Tai koks tas vidutinis vyrų ilgis? Pateikė atsakymą

Neretai vyrai yra linkę savo vyriškumą matuoti vienokiais ar kitokiais dydžiais. Nors atrodo, kad šių dienų pasaulyje daugumai tai visai neberūpi, tačiau, visgi, pasirodo, kai kuriems vyrams tai yra itin svarbi tema. Tad, koks iš tiesų yra tas vidutinis vyrų penio dydis? Kartais nutinka taip, kad prisižiūrėję įvairiausių vaizdų internete vyrai ima abejoti savo genitalijų išvaizda. Vieniems ji atrodo nenormali, kitiems per maža, o treti visai nieko negalvoja.
2023-03-04

Paaiškino, kodėl vyrai miršta 6 metais jaunesni nei moterys: „Visa tai atsiliepia“

Visame pasaulyje nuo ligų vyrai miršta vidutiniškai 6 metais jaunesni nei moterys. Kodėl taip yra ir ką reiktų daryti, aiškinosi TV8 laida „Sveikas rytojus“. Gydytojas Vytautas Kamarauskas įspėjo, kad nereikia nuvertinti net ir menkiausių ženklų, pranešančių apie sveikatos sutrikimus. „Savimi pasirūpinti reikia. Jei ryte cigaretė, kavos puodelis ir kalbant telefonu į automobilį, tai šios dienos startas jau yra prastas.
2022-12-26

Urologas Vytautas Kamarauskas – apie tai, kas nutinka, jei vyrai rytą pradeda su kava ir cigarete

Lapkritis – vyrų sveikatos mėnuo. Jis skirtas atkreipti dėmesį į bauginantį faktą, jog visame pasaulyje dėl ligų vyrai miršta vidutiniškai maždaug 6-eriais metais jaunesni nei moterys.  Sveikos gyvensenos ir sveikatos aktualijų laidoje „Sveikas rytojus“ buvo diskutuojama apie vyrų sveikatą ir kalbama apie tai, kaip reikėtų teisingai maitintis ir puoselėti organizmą, kad jis išliktų sveikas ir stiprus.
2022-11-24
REKLAMA
Kaip kovoti su priešlaikine ejakuliacija?  Kaip kovoti su priešlaikine ejakuliacija?

Kaip kovoti su priešlaikine ejakuliacija?

Ankstyva arba priešlaikinė ejakuliacija vyrą gali kamuoti visą gyvenimą. Vis dėlto ji gali pasireikšti ir labai netikėtai ir būti įgyjama bet kuriuo gyvenimo momentu. Ir tuo, ir tuo atveju vyras gali patirti nemažai išgyvenimų. Be to, ši problema gali stipriai varginti ne tik patį vyriškosios lyties atstovą, bet ir jo partnerę. Ar gali intymūs santykiai būti kokybiški, kai lytinis aktas trunka vos 15-30 sekundžių? Gal ir gali, bet tikrai ne visiems.
2022-09-26
REKLAMA
Pora (nuotr. Shutterstock.com) Pora (nuotr. Shutterstock.com)

Priešlaikinė ejakuliacija: atsakė, ar ji gali būti sėkmingai gydoma

Priešlaikinė ejakuliacija – ar teko girdėti tokį terminą? O ar žinote, kokios dažniausios ankstyvo sėklos išmetimo priežastys? Pakalbėkime šia tema plačiau, nes dauguma vyrų kalbėti apie ją vengia, nors tai ir būtina. Mat Lietuvoje ši lytinės sveikatos problema gali kamuoti net apie 20 proc. lytiškai aktyvių vyrų arba kas penktą vyriškosios lyties atstovą.
2022-04-27
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų