Lietuvės pareigūnės ir policininko iš Ukrainos meilei atstumas – ne kliūtis

Ji – pareigūnė iš Lietuvos. Jis – Ukrainos policininkas. Jų meilės istorija prasidėjo ne itin romantiškai - taikos misijoje Kosove. Ir ta tarptautinė istorija tęsiasi jau daugiau nei 10 metų. Tiesa, pasipildė ji dar dviem veikėjais – keturmete Ksenija ir 8-erių Aleksej.

6

Šiaulių apskrities policijos Viešosios tvarkos tarnybos, Prevencijos poskyrio specialistė Julija Bagrova prieš daugiau nei 10 metų be galo džiaugėsi laimėjusi atrankos konkursą ir gavusi galimybę metams išvykti į Jungtinių tautų taikos įvedimo misiją Kosove. Jauna pareigūnė į tolimą šalį išvyko su dar 5 pareigūnas iš Lietuvos.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvės pareigūnės ir policininko iš Ukrainos meilei atstumas - ne kliūtis

Sostinėje Prištinoje dirbo Perdavimo departamente, kuris vertino, ar vietinės policijos padaliniai pasirengę dirbti savarankiškai. Po poros mėnesių Julija susipažino su Andriy, pareigūnu iš Ukrainos, kuris į šalį atvyko taip pat su misija ir dirbo pasienio policijoje su duomenų bazėmis. Ukrainietis Kosove gyveno jau 2,5 metų. „Iš pradžių keletą kartų susitikome dėl darbo reikalų. Dažnai vykdavo atsisveikinimo vakarėliai su misijas baigusiais pareigūnais, pradėjome bendrauti neformalioje aplinkoje. Taip ir gimė meilė“ - prisimena Julija.

Daugiau nei metus pora draugavo tarnaudami Kosove. „Baigiantis misijai buvo labai neramu, nežinojom, kaip viskas toliau klostysis. Suprantam, kad meilė per atstumą – sunkus išbandymas ir kolegų tarpe buvom matę tokių pavyzdžių. Didelių planų nekūrėm, tačiau nusprendėm nesiskirti ir pabandyti likti kartu“ - pasakoja pareigūnė. Ji misiją baigė lapkritį, jos mylimasis – gruodį. Taigi pirmasis susitikimas grįžus į įprastą gyvenimą įvyko Kijeve, kur pora sutiko 2009-uosius. Taip prasidėjo nuolatinės kelionės vienam pas kitą.

„Nors teoriškai gyvename skirtingose šalyse, tačiau praktiškai didžiąją dalį laiko gyvenome kartu. Turime du vaikus, kiekvieną jų auginau po 3 metus, tad visą tą laiką gyvenome kartu Kijeve.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų