REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
42
Tarologė Daiva Šorochovienė

Tikinčių prietarais, burtais, astrologija bei ekstrasensais – nemažai, tačiau net į tai žiūrintys skeptiškai kartais atsiverčia paskaityti Zodiako ženklo prognozę. Taigi, nenuostabu, kad sprendžiant asmenines problemas, norint išgirsti nešališką nuomonę arba patarimą, dalis žmonių skuba pas būrėją ar tarologą.

42

Tikinčių prietarais, burtais, astrologija bei ekstrasensais – nemažai, tačiau net į tai žiūrintys skeptiškai kartais atsiverčia paskaityti Zodiako ženklo prognozę. Taigi, nenuostabu, kad sprendžiant asmenines problemas, norint išgirsti nešališką nuomonę arba patarimą, dalis žmonių skuba pas būrėją ar tarologą.

REKLAMA

Tarologė Daiva Šorochovienė sako, kad dažniausiai siekiant rasti atsakymus žmonės renkasi būrimą Taro kortomis, kadangi mūsų psichika turi įgimtą polinkį emocijas sieti su vaizdiniais.

Vis dėlto, renkantis būrėją ar tarologą, svarbu neapsirikti, kad po konsultacijos nesijausti nusipirkus lyg katę maiše, todėl pašnekovė atskleidžia, kokiais kriterijais vadovautis, norint apsilankyti pas profesionalų būrėją.

1. Amžius

Rekomenduojama rinktis ne jaunesnį nei 35 metų amžiaus būrėją. Žmogaus psichikos raida vyksta nuolatos, bet tvirta pasaulėžiūra, vertybių sistema, gyvenimo procesų suvokimas, platus ir brandus požiūris į kitus asmenis susiformuoja perkopus 30 metų ribą. Taigi, pagalvokite, ką jums gali patarti žmogus, kuris turi mažiau gyvenimiškos patirties, nei jūs pats?

2. Veiklos rezultatai

Nuosekliai ir rimtai dirbantys specialistai turi savo paskyras socialiniuose tinkluose, rašo straipsnius, dalinasi įdomia informacija bei patirtimi. Iš to galima susidaryti nuomonę apie būrėją, specialisto brandą ir pasaulėžiūrą. Jei būrėjos pateikiama informacija jums atrodo tinkama ir patikima, tikėtina, kad su specialistu rasite bendrą kalbą, ryšį ir konsultaciją prisiminsite tik teigiamomis emocijomis.

3. Įgūdžių ir žinių tobulinimas

Dažniausiai rimtai į savo darbą žiūrintys šios srities specialistai viešai dalinasi informacija apie naujai įgytas žinias, aplankytus mokymus, kad potencialus klientas būtų tikras, jog kreipiasi į šios srities profesionalą. Neužmirškite, kad tobulėjimui ribų nėra, tad kiekvienas save gerbiantis bet kokios srities specialistas nuolatos tobulina savo įgūdžius ir plečia žinių bagažą.

4. Rekomendacijos

Vienas efektyviausių ir labiausiai pasiteisinančių būdų renkantis būrėją yra pažįstamo žmogaus, kurio nuomonę vertinate, asmeninė rekomendacija. Ieškodami rekomendacijų internete, pavyzdžiui, forumuose neužmirškite, kad kitame laido gale gali būti žmogus, turintis subjektyvių: asmeninių arba finansinių, paskatų ją teikti.

Vis dėlto, jei patarimų kreipiatės internete, gerai patikrinkite pačią rekomendaciją, daugiau pabendraukite su patarimais besidalinančiu asmeniu. Verta suklusti, jei pajusite, kad rekomendacijos per daug „saldžios“ arba asmuo negali konkrečiai įvardinti, kokiu klausimu ir kada bendravo su būrėja ir kodėl ją rekomenduoja.

5. Kaina

Tai gana svarbus kriterijus, padėsiantis išvengti sukčių ir apsimetėlių. Neužmirškite, kad viskas kainuoja: darbo priemonės, verslo liudijimai, tinklapių administravimas, reklama, nuolatinis tobulinimasis, todėl profesionalaus tarologo konsultacija kainuoja apie 20 e. ir daugiau. Jei būrėjas tikina, kad jo konsultacija kainuoja 2 e. – negaiškite laiko, naudingiau bus pasikviesti draugę puodeliui kavos ir papasakoti savo problemas jai.

Taip pat verta suklusti, jei būrėja akcentuoja, kad konsultacija nieko nekainuos. Tuomet prisiminkite, kad nemokamai būna tik sūris pelėkautuose. Tokiais atvejais galima susidurti su sukčiais, kurie išburs nemokamai, tačiau vėliau primygtinai rekomenduos kokį nors prakeiksmo pašalinimą, už kurį prašys nemenkos pinigų sumos. Nuo tokių būrėjų patartina kuo greičiau atsitraukti, kol nesate paveikti manipuliacijos ir nenukentėjote finansiškai.

6. Logika

Visais atvejais lankantis pas būrėją neužmirškite blaivaus mąstymo ir logiškų išvadų. Jei tarologas, visgi, neturi tinklapio, tačiau turi daug patikimų rekomendacijų – drąsiai jį rinkitės. Kitu atveju, jei esate labiau jausmų, o ne logikos žmogus, susisiekite su tarologu ir pasikalbėkite. Dažniausiai gyvas bendravimas intuityviai pasako, ar žmogus yra patikimas ir patenkins asmeninius lūkesčius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų