tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pranešama, kad Rusijoje lėktuvo An-26 durys atsidarė netrukus po pakilimo iš šalčiausio pasaulio regiono, o daugelis keleivių incidento metu neteko savo bagažo.

Pranešama, kad Rusijoje lėktuvo An-26 durys atsidarė netrukus po pakilimo iš šalčiausio pasaulio regiono, o daugelis keleivių incidento metu neteko savo bagažo.

REKLAMA

Rusijos lėktuve kilo siaubas, kai netrukus po pakilimo šalčiausiame pasaulio regione atsidarė lėktuvo An-26 krovininio skyriaus pakeliama rampa, rašo mirror.co.uk.

25 keleiviams nuo galvų nuskrido kepurės ir, sumažėjus slėgiui lėktuvo salone, išskriejo pro praviras duris, pranešama, kad bagažas taip pat išskriejo pro praviras lėktuvo duris.

Vaizdo įraše matyti, kad iš Magano, Sibiro Jakutijos regione, pakilusio lėktuvo „IrAero Antonov“ galinės durys atsivėrė esant -41 laipsniui šalčio.

Vaizdo įrašą nufilmavęs keleivis sėdėjo galinėje lėktuvo, skrendančio į Magadaną, esantį Rusijos Ramiojo vandenyno pakrantėje, sėdynėje.

REKLAMA

Durys, pro kurias sukraunami kroviniai ir bagažas, paprastai būna uždengtos nuo keleivių, sėdinčių lėktuvo gale.

Šiurpą keliančiame vaizdo įraše matyti, kaip nuo vėjo plevėsuoja užuolaida. Pilotas skubiai avariniu būdu nutupdė lėktuvą Magane, Sibiro Jakutijos regione, ir visi lėktuve buvę žmonės buvo „saugūs“, nepaisant to, kad incidento metu lėktuvo salone buvo labai šalta.

REKLAMA

Keleiviai buvo šokiruoti

Girdėti, kaip košmarą nufilmavęs vyras šokiruotas keikėsi, kai už jo nugaros atsidarė krovininio skyriaus pakeliama rampa.

Pranešime teigiama: „Laimei, 25 lėktuve buvę žmonės, įskaitant įgulą, nenukentėjo. Tik kepurės nuo kai kurių žmonių galvų nuskrido į baltą tuštumą.“

Antrajame „112“ naujienų portalo vaizdo įraše matyti išsigandę keleiviai, kai pro atdaras galines duris pradėjo pūsti ledinis vėjas.

Vienas keleivis teigė: „Lėktuvo gale sėdinčio vyro vos nenupūtė vėjas. Jis ką tik buvo atsisegęs saugos diržą. Ir jis buvo beveik išpūstas iš lėktuvo.“

REKLAMA

Aviacijos ekspertas „The Insider“ sakė, kad An-26 lėktuvai su dviem turbosraigtiniais varikliais nebeturėtų būti naudojami. Jo teigimu, nenuostabu, kad sugedo durų užrakto sistema.

Daugumos keleivių bagažas išlėkė pro duris, kai jos prasivėrė, teigiama vėliau pasirodžiusiuose pranešimuose.

Manoma, kad visi keleiviai buvo prisisegę saugos diržus, taip pat dėvėjo paltus, nes į lėktuvą įlipo esant dideliam šalčiui.

Maganas yra už maždaug 13 km nuo Jakutsko, šalčiausio pasaulio regiono ir Jakutijos Respublikos sostinės. Dėl šio nerimą keliančio incidento pradėtas tyrimas.

An-26 lėktuvai SSRS pradėti gaminti 1970 m., o 1986 m. jų gamyba buvo nutraukta.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų