Australijoje pilotas buvo priverstas apsukti lėktuvą po to, kai iš orlaivio prietaisų skydo išlindo gyvatė. Pilotas Bradenas Blennerhassettas pasiuntė nelaimės signalą: „Lėktuve yra gyvatė.“

„Kai lėktuvas leidosi, gyvatė mano koja leidosi žemyn. Buvo baisu“, – vėliaus „Channel Nine“ pasakojo jis.

Gyvatė, kuri, kaip pranešama, vaikėsi medvarlę, kuri pasislėpė už keleivio sėdynės, vis dar nerasta. Įgula bandė ją aptikti viliodama pele, praneša telegraph.co.uk.Užsakomųjų skrydžių pilotas B. Blennerhassettas skrido į netoliese esantį miestelį, kur turėjo nugabenti krovinį, kai tiesiai jam prieš akis iš prietaisų skydo pasirodė gyvatės galva. Pirmiausiai jis susisiekė su oro kompanija, kurioje dirbo, nors tai ir buvo sudėtinga, mat gyvatė buvo visai šalia siųstuvo mygtuko. Tačiau jo pakartotinis reikalavimas, kad nusileidus jo lauktų gyvačių dresuotojas, iš pradžių buvo sutiktas skeptiškai.

„Vieną kartą gyvatę mačiau filme, bet niekada lėktuve“, – televizijai ABC sakė jis.

Nors manoma, kad tai pirmas kartas, kai Australijoje skrydžio metu lėktuve aptikta gyvatė, anksčiau buvo atvejų, kai į orlaivius pateko kiti gyvūnai – viščiukas ar pasprukęs aligatorius, kuris slėpėsi po piloto vairo pedalu.

Manoma, kad lėktuve aptikta nenuodinga auksinė medžių gyvatė, galinti užaugti iki 1,5 metro ilgio.


Rašyti komentarą...
J
Jolanta
2012-04-05 22:06:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
jo pilotui reikejo pasikeisti kelnes turbut,siaip tai as gyvaciu nebijau,bet lektuve-piloto kabinoj,chamavota ta gyvate,lyk ner kitur kur gaudyt medvarles.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų