• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kiekvieno Zodiako ženklo 2022 metais laukia ypatingai laiminga diena, kurios tikrai nenorėsite pražiopsoti.

Kiekvieno Zodiako ženklo 2022 metais laukia ypatingai laiminga diena, kurios tikrai nenorėsite pražiopsoti.

REKLAMA

Išsisaugokite ją savo kalendoriuje, o tada pasiruoškite ir laukite sinchronijos su žvaigždėmis, rašoma astrostyle.com.

Beje – net jei jūsų laimingiausia diena bus antroje metų pusėje, tai dar nereiškia, kad iki to laiko jums nesiseks. Akivaizdu, kad nusiteikimas ir požiūris į gyvenimą nulemia tai, kaip žmonėms sekasi šiame pasaulyje.

Norite iki galo išgyventi kiekvieną 2022 metų dieną? Visas svarbiausias dienas užsirašykite specialioje knygutėje, kurią saugosite ir naudosite visus metus.

Avinas: Spalio 9 diena

Avinas mėgausis ilgu ir labai sėkmingu laikotarpiu, kai Jupiteris judės Avino ženklu nuo gegužės 10 iki spalio 28 dienos, bet spalio 9 diena bus pati geriausia, nes Avino ženkle patekėjusi pilnatis atneš seniai lauktą atpildą už sunkius darbus.

REKLAMA
REKLAMA

Jautis: Lapkričio 8 diena

Likimą reiškiantis šiaurinis Mėnulio mazgas Jaučio ženkle atsidurs sausio 18 dieną – nuo to laiko Jaučių sėkmingas laikotarpis tęsis net 18 mėnesių! Bet iš visų 2022 metų galingiausia bus lapkričio 8 dienos pilnatis, kuri visus jūsų talentus iškels į dienos šviesą.

REKLAMA

Dvyniai: Rugsėjo 28 diena

Gauti tai, ko nori, pratęs Marsas Dvynių ženkle užsibus nuo 2022 m. rugpjūčio 20 dienos iki 2023 m. kovo 25 dienos. Nors šiuo laikotarpiu jėgų jums tikrai netrūks, produktyviausia diena numatomas rugsėjo 28 dieną, kai Marsas su valdinguoju Saturnu bus išsidėstęs trikampiu. Ateis laikas ilgai lauktiems rezultatams!

Vėžys: Birželio 28 diena

Laimingasis Jupiteris per jūsų karjeros zoną skries nuo gegužės 10 dienos iki spalio 28 dienos, ir tai bus pirmas toks apsilankymas nuo 2011 metų. Apsibrėžkite kalendoriuje birželio 28 dieną, kai šių metų vienintelė jaunatis Vėžio ženkle padės jums ir vėl atgauti rimtą trauką link jūsų ambicingų tikslų.

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas: Vasario 16 diena

Šių metų vienintelė pilnatis Liūto ženkle ne tik padėjo jums džiaugtis užtarnautu atpildu, bet ir dėl susilygiavimo su šiauriniu ir pietiniu Mėnulio mazgais, paskatino siekti to, kas yra už jūsų komforto zonos ribų. Venera ir Marsas tą pačią dieną susitinka jūsų investicijų zonoje ir žada jums taip pat ir finansinį atpildą.

Mergelė: Rugpjūčio 22 diena

Mergelės sezonas prasideda tada, kai Saulė pradeda mėnesį truksiantį jūsų Zodiako ženklo nušvietimą, o tai bus rugpjūčio 22 dieną.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šis laikotarpis jums kiekvienais metais yra šviesus, tačiau šių metų rugpjūčio 22 diena bus ypač sėkminga, nes jūsų ženkle taip pat bus jus valdantis sumanusis Merkurijus, kuris bus trikampiu išsidėstęs su Plutonu, o tai reiškia kylantį prestižą.

Svarstyklės: Balandžio 16 diena

Jūsų 2022 metų pilnatis pavers jus tikra Zodiako žvaigžde, bet šį kartą galite tikėtis ir dar daugiau! Trikampis autoritetingojo Saturno Vandenyje išsidėstymas leis jums būti lyderiu ar influenceriu. Todėl įjunkite kameras!

REKLAMA

Skorpionas: Gegužės 16 diena

Artėjant kasmetinei pilnačiai Skorpiono ženkle gegužės 16 dieną, bus daug stebuklų, bet kadangi šį kartą šis įvykis su taps su Mėnulio užtemimu, galite sulaukti ir siurprizų. Laimei, norus pildantis Marsas ir svajoklis Neptūnas bus jums palankūs. Susitelkite į savo intencijas ir į tai, ko iš tiesų norite!

Šaulys: Kovo 5 diena

Kartą per metus skaisčioji Saulė veikia išvien su galinguoju ir apdovanojančiuoju Jupiteriu. Šis įvykis vadinamas „Stebuklų diena“. Šių metų susijungimas vyks Žuvų ženkle ir padės jums giliai įleisti šaknis bei įsitvirtinti kaip savo srityje.

REKLAMA

Ožiaragis: Liepos 13 diena

Ožiaragio pilnaties metu kiekvienais metais būnate pačiame jėgų žydėjime, bet 2022–ieji metai gaus papildomą pastiprinimą iš šiaurinio Mėnulio mazgo Jaučio ženkle. Jus šaukia likimas!

Vandenis: Kovo 6 diena

Kosmoso bendrakeleiviai Venera ir Marsas susijungia Vandenio ženkle kovo 6 dieną. Tai ne tik suteiks jūsų judėjimui tikslų link puikaus pagreičio, bet ir duos jums žavesio, kurio prireiks kviečiant žmones į savo komandą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Venera čia užsibus iki balandžio 5 dienos, o Marsas – iki balandžio 14, taigi kovo 6 dieną tėra visa ko pradžia.

Žuvys: Balandžio 12 diena

Jūsų laiminga diena tikrai bus iš retųjų! Balandžio 12 diena bus jūsų diena, skirta stebuklams, nes jūsų ženklo valdovai žvaigždžių pasaulyje, Jupiteris ir Neptūnas, iš dalies jungsis Žuvų ženkle – tai bus pirmasis toks reiškinys nuo 1865 metų!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų