• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandieną verčiau prikąsti liežuvį, nes jis tikrai pridarys daugiau bėdos nei naudos. Stenkitės susikaupti ir nuraminti savo nervus – tik švaria galva pasieksite savo tikslų.

Šiandieną verčiau prikąsti liežuvį, nes jis tikrai pridarys daugiau bėdos nei naudos. Stenkitės susikaupti ir nuraminti savo nervus – tik švaria galva pasieksite savo tikslų.

REKLAMA

Avinas

Nė akimirkai negalėsite atitrūkti nuo aibės reikalų. Visos užduotys atrodys skubios, visi pokalbiai - svarbūs. Iš kitų žmonių galite sulaukti pastabų, patirti aštrios kritikos. Jei kas tik netingi reikš savo nuomonę ir moralizuos, pasijusite labai blogai.

Tauras

Emocijų patirsite bendraudami su aplinkiniais. Jie aktyviai reikalaus jūsų dėmesio, nuolaidų. Galbūt užmegsite naują arba atnaujinsite seną pažintį. Tačiau neskubėkite įsipareigoti, nes galite užsikrauti per didelę atsakomybės naštą.

Dvyniai

Domins meilė, kūryba, visuomeninė veikla. Galite neatsispirti slaptai sekso avantiūrai ar kitai pagundai. Didelė sveikatos sutrikimo grėsmė. Nuo pavojų neapsaugoti ir jūsų vaikai, mylimas žmogus.

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys

Jus gali išmušti iš vėžių didesni nei įprasta reikalavimai bei darbdavio, pareigūnų kontrolė. Turbūt mėginsite aiškintis nesusipratimus, derinti interesus, ginti savo tiesą. Gali nemaloniai nuteikti sveikatos patikrinimo eiga ar rezultatas.

REKLAMA

Liūtas

Regis, nerimausite dėl darbo ar finansinių nesklandumų. Tikėtinas tam tikras psichologinis spaudimas. Neskubėkite išleisti stambios pinigų sumos norimam daiktui ar paslaugai, kol neišsiaiškinote visų sąlygų ir garantijų.

Mergelė

Tvarkysite reikalus, susijusius su draudimu, paveldėjimu, mokesčiais ar investicijomis. Už protegavimą ar kitą paslaugą jums gali būti pasiūlytas atlygis. Nieko gero, jei tuo pažeistumėte įstatymą ar moralės normas.

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės

Šiandien pasistenkite konkrečiai atlikti svarbiausius reikalus, ypač jei jie susiję su augančiąja karta, mokslu, informacija. Gali pavykti atnaujinti seną pažintį ar labiau suartėti su antrąja puse. Nepulkite į abejotiną avantiūrą.

Skorpionas

Tikėtina, kad būsite verčiami prisiimti atsakomybę arba atsiskaityti už atliktus darbus, bylinėtis arba iš naujo derinti interesus. Derėtų ramiai išsiaiškinti tuos santykius ir uždavinius, kurie jus įpareigoja. Būkite atidūs, nes turite priešų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Sugebėsite gerai organizuoti reikalus, vykusiai bendrauti ir derėtis. Kita vertus, gali tekti su kažkuo aršiai ginčytis, įrodinėti savo tiesas bei pagrįsti gerus ketinimus. Iš esmės tai gerai - suvoksite, kas yra įmanoma, o kas - tik jūsų iliuzijos.

Ožiaragis

Netinkamas metas sudėtingiems reikalams. Ryte itin saugokitės traumų, būkite atsargus ir kitų žmonių atžvilgiu, kad jiems nepakenktumėte. Teks grąžinti pinigus, atlyginti už broką. Gali susijaukti kažkoks jūsų planas.

REKLAMA

Vandenis

Tikriausiai teks spręsti problemas, susijusias su darbu, reklama, sutarčių pasirašymu ar pratęsimu. Rizikuosite sudaryti nuostolingą sandorį. Tikėtinas sentimentalių prisiminimų antplūdis. Galite pasijusti bejėgiai dėl negalėjimo pakeisti kažkieno sprendimo.

Žuvys

Finansų, turto reikalai labiau konkretizuosis, taps aišku, ką gausite ir ką turėsite atiduoti už tai. Tikėtinas susitikimas su seniai matytu žmogumi. Būsite nusiteikę rizikuoti dėl ypatingų potyrių. Venkite aštrių pokalbių temų, šeimyninių scenų.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų