naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Prieš kelias savaites TV3 žiūrovų pamėgtos laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė apsilankė „Power Hit Radio“ studijoje, kur kalbino rytinės radijo laidos „Šok į kelnes“ vedėjus Eleną Karalienę ir Saulių Baniulį.

Prieš kelias savaites TV3 žiūrovų pamėgtos laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė apsilankė „Power Hit Radio“ studijoje, kur kalbino rytinės radijo laidos „Šok į kelnes“ vedėjus Eleną Karalienę ir Saulių Baniulį.

REKLAMA
REKLAMA

Netikėtas duetas

Nors daugelis galvoja, kad Elena ir Sauliu yra pora ne tik radijo eteryje, bet ir gyvenime, išties tai netiesa. Duetas atvirauja, kad jie tik draugai, o kartu juos suvedė maistas.

REKLAMA

„Mūsų draugystė prasidėjo per skrandį. Aš dirbau naujienų portale, o Saulius – radijuje. Mes vis susitikdavome koridoriuose, o per pietų pertrauką turėjome bendrą kompaniją, su kuria valgydavome – taip užsimezgė mūsų draugystė. Vėliau Sauliu papasakojo, kad nori grįžti į radijo eterį ir ieško sau partnerės. Žinoma, aš neturėjau net minties ten eiti, bet vėliau jis pasiūlė pravesti penkių minučių laidas rytais apie įžymybes. O po kurio laiko jis galiausiai pasiūlė dirbti kartu“, – juokiasi Elena.

REKLAMA

Pasak Sauliaus, Elena prieš tai nebuvo dirbusi radijuje, todėl kilo šiokių tokių iššūkių, tačiau svarbiausia – chemija tarp vedėjų ir gera nuotaika. „Iš tikrųjų, šioje sferoje – radijo eteryje – yra gana sunku surasti du žmones, kurie derėtų ir gerai susikalbėtų, žinotų, kada patylėti. Pradžioje ir mums buvo sunku, nes Elena tikrai nežinodavo, kada patylėti ir kada pradėti kalbėti. Bet pamažu susiderinome“ – patirtimi dalijasi Saulius.

REKLAMA
REKLAMA

Mokosi būti atsakingais vartotojais

„Power Hit Radio“ laidos vedėjai nevengia dalyvauti ir įvairiuose projektuose bei socialinėse iniciatyvos. Visai neseniai Elena ir Saulius prisijungė prie „Vinted“ ir TV3 inicijuoto projekto „Kiekvienas žingsnis svarbus“. Linksmasis duetas neslepia, kad atsakingo vartojimo ir gamtos tausojimo idėjomis jie dalijosi laidoje „Šok į kelnes“, ten aptarė ir savo drabužių pirkimo įpročius bei skatino žmones pirkti atsakingai.

REKLAMA

Paklausti, kaip patiems sekasi laikytis atsakingo vartojimo filosofijos, pašnekovai neslepia, kad dar yra kur tobulėti.

„Mano gyvenime vyksta persikraustymas iš vieno buto į kitą, todėl matau, kiek daug daiktų esu priklaupęs, o kai kuriuos jau net buvau pamiršęs. Man atrodo, užtenka kelių marškinėlių, kad galėtum tvarkingai apsirengti ir tikrai nereikia pirkti visko, kas papuola. O ypač tada, kai gauni specialias nuolaidas ir panašiai“, – sako Saulius.

REKLAMA

„Aš irgi ruošiausi šiam filmavimui ir galvojau, kad gal reikia kažką naujo nusipirkti? Bet tada save sustabdžiau – nusprendžiau atidžiau paieškoti spintoje, ir, štai, radau šį švarkelį – jis buvo visiškai naujas, niekada neapsivilktas ir netgi su etikete“, – juokiasi Elena ir priduria, kad savo nebenešiojamus drabužius ji dažnai parduoda „Vinted“ platformoje.

„Dabar „Vinted“ yra labai pasikeitęs – turi tokią sistemą, kur pirkėjas tau gali tiesiog pasiūlyti savo kainą, o tu, kaip pardavėjas, sutinki arba ne ir viskas. Pats įsigijimo ir pardavimo procesas vyksta labai paprastai – sistema automatiškai sugeneruoja siuntimo kodą, niekuo nebereikia rūpintis“, – džiaugiasi Elena.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų